Rozstání - SK Žibřidice

1. A třída západ

Rozstání

MUŽI "A" > Jak jsme hráli > Sezona 2021-2022
Tak včera nám přinesl zápas s Rozstáním krásný fotbalový zážitek kdy se nakonec radoval z výhry náš Žibřidický tým po výhře 2:1. Kdo přišel jistě nelitoval, hrál se velmi kvalitní fotbal, plný šancí, bojovnosti z obou stran, enormního nasazení a zároveň nemalých emocí. Zápas to byl o dvou různých poločasech, ten první patřil našemu celku, kdy se nám dařilo dostávat do gólových příležitostí, ale našeho koncovka není zrovna ideální. Blízko ke gólu bylo po střele Lukáše Broschinského, avšak jeho střelu zastavila tyč. Avšak po půlhodince hry se nám nakonec podařilo skórovat, kdy po dalším závaru se ke střele dostal Pepa Žoček a jeho střelu si srazil hráč Rozstání do branky. A poněvadž další šance již nikdo nezužitkoval, šlo se do kabin za vedení 1:0. Druhou půli na nás hostující Rozstání vlétlo, a zatlačilo nás na naši půlku. Jejich presink byl zničující, avšak naše obrana odolávala a když už padnul gól, rozhodčí ho pro faul či ofsajd neuznal. Nakonec však v 57.minutě udeřil kanonýr hostů Bolina a srovnal skóre. Avšak brzy nato přišel náš gól zápasu, měsíce ba i roku, kdy po našem rohovém kopu se odrazil balón k našemu kapitánovi Markovi Patkovi který těžký balón za zády přetavil ve výstavní gól, kdy vystřihnul ukázkové nůžky a míč zapadl do hostující branky. Tleskáme ve stoje. Hostující tým však nepoložil zbraně a snažil se urputně o vyrovnání, naše skvělá obrana však odolávala a když už byla překonána, zachránila nás konstrukce branky. V závěru se nám dařilo chodit do brejků, ale žádnou z vyložených šancí se nám nepodařilo proměnit. A tak se dokráčelo za skvělé divácké kulisy domácích i hostujících fanoušků k výhře. Kluci děkujeme, skvělý výkon, dnes si zaslouží pochvalu celý tým za týmový výkon, podpořený bojovností a nasazením.