STŘELCI
SEZONA 2021-2022
SEZONA 2017-2018
TABULKY 2021-22

Tak podzim se nám podařilo zakončit vítězně, kdy náš tým vyhrál v Hrádku poměrem 3:0
  Zápas se hrál na UMT, což nám úplně nevyhovovalo, avšak každý z týmů měl stejné podmínky. Samotný zápas se odehrával spíše mezi vápny, moc prostoru na kombinace nebylo, tudíž ani pro diváka žádný požitek v podobě krásných fotbalových akcích. Přesto náznaky šancí, takové polo-šance první půle přinesla, nás podržel opět skvěle chytající gólman a když se nám podařilo konečně dostat průlomovou přihrávku za obranu, byl Kuba Kouba zastaven faulem při jeho tažení na branku, červená pro domácí, z následného přímého kopu navíc zavěsil balón do sítě Lukáš Broschinský. V prvním poločase ještě stojí za zmínku nastřelená tyčka Matějem Němcem po rychlé akci na levém křídle.
 Pokud si někdo myslel, že v druhé půli proti deseti to půjde samo byl na omylu, druhá půle začala z naší strany vlažně a zápas se víceméně v druhé půli začal hrát až po strkanici v 54.minutě z níž si odnesl červenou náš kapitán Marek Patka a tak se srovnal počet lidí na hřišti. Domácí tým se snažil o vyrovnání, ale jeho akce se nám dařilo pokrývat, případně došlo k selhání domácích střelců. A tak přišla druhá rána pro domácí a naše pojistka, kdy opět z přímého kopu se nádherně trefil Kuba Kouba. V závěru přidal Kuba Kouba třetí gól po rychle vhozeném autu Matyášem Kaiserem, kdy cizelérsky přeloboval domácího gólmana. A tak se dokráčelo k cenné výhře, zápas to nebyl jednoduchý, víceméně vyrovnaný zápas, kdy nás podrželo skvělé zahrávání přímých kopů a zkušenost našeho týmu. Ještě že je konec podzimní sezóny, neb zápas nám přinesl i 2 zranění kluků, Jakuba Štefana a Máci Tvrzníka. L
 A tak máme za sebou podzimní část, bilance podzimu a náš zářijový výpadek nám nakonec v průběžné tabulce zařadil na 2.místo (za předpokladu kontumace zápasu se Stráží – rozhodne se pravděpodobně ve čtvrtek). Nyní si dají kluci oddech a pak se vrhnou do přípravy, o přátelských zápasech během zimní pauzy Vás budeme včas informovat.