Přejít na obsah

Rapid

Work > Rok 2019 podzim
V sobotu hrál náš Žibřidický celek v Liberci – Pavlovicích s týmem VTJ Rapid.
Domácí tým je složený převážně z dorostenců, kdy věk jejich hráčů se pohybuje mezi 17 až 21 lety. Tudíž se dal očekávat velmi běhavý fotbal.
Po úvodním oťukávání se nám pomalu dařilo díky velmi dobré kombinační hře dostávat do šancí, ale to se ještě Částy zastřeloval, kdy trefil 2x břevno domácí svatyně. A tak platilo známe pravidlo, nedáš – dostaneš a po standartce se domácí tým ujal vedení. Ovšem vedení domácím vydrželo pouze 1 minutu, kdy po přihrávce Částyho se trefil Máca Tvrzník technickou střelou k tyči. A tím spustil náš střelecký koncert v první půli. Náš celek plně ovládl hru a  vypracovával si jednu šanci za druhou, kdy nám výborně fungovala hra od obrany až po útok a hlavně nám to tam padalo…Výsledkem bylo dalších 6 gólů do poločasu, kdy Částy vstřelil za poločas 4 góly a Meny přidal další dva. A tak se šlo do kabin za krásného vedení 7:1. Opravdu úžasný poločas a hra celého našeho týmu.
V druhé půli došlo ke změnám v sestavě, kdy pro zranění odstoupil Máca a Paťour, na hřišti je nahradil Fejfy a po zranění Kůča. Jak se dalo předpokládat, náš tým těžko hledal motivaci k maximálnímu výkonu za tohoto stavu. Naopak domácí tým se začal lépe pohybovat a začal nás zlobit. Snaha domácích byla odměněna, kdy se jim podařilo 2x prosadit proti naší obraně. Avšak poté se nám dařilo dostávat do rychlých brejků a nakonec je přetavit ještě ve 2 góly, kdy nejdříve pátý gól v zápase si připsal náš SNAJPR Tomáš Částek, který má obdivuhodnou bilanci 13 gólů ve 4 odehraných zápasech. A na konečných 9:3 pro náš celek dal Ábrc, který proměnil náš výborně sehraný brejk.
Kluci moc Vám děkujeme, úžasný zápas, úžasná hra, byť samozřejmě vynikl náš ostrostřelec Částy, pochvalu zaslouží celý tým za skvělý výkon, radost pohledět.
Velký dík patří samozřejmě opět našim skvělým fanouškům, kteří nás neúnavně podporují v hojném počtu i na venkovních hřištích. Moc děkujeme.
A tak se můžeme již těšit na sobotu, kdy 28.9. od 15:00 přivítáme na domácím trávníku nováčka soutěže Novou Ves, pro mnoho našich i hostujících hráčů prestižní utkání. Přijďte se podívat a podpořit nás ve snaze o další výhru a udržení domácí neporazitelnosti.