Kamenice - SK Žibřidice

1. A třída západ

Kamenice

MUŽI "A" > Jak jsme hráli > Sezona 2021-2022
Tak co zápas v sobotu? Náš trávník byl dobit, kdy si od nás odváží 3 body hostující Kamenice.
Jak už je zvykem, opět nám nevyšel začátek a první inkasujeme, tentokráte již ve 3.minutě. Poté se rozjela naše útočná vozba, šance střídala šanci, avšak výsledkem byl jediný gól Davida Smoly po půlhodince hry. A to nás čekala na závěr poločasu další rána, kdy obdržel červenou kartu náš obránce Kuba Šesták.
Poločas 1:1, avšak náš tým už jen v deseti.
To však kluky nepoložilo a i v 10 hráčích byl náš Žibřidický tým lepším a fotbalovějším, střel na branku bylo jak máku, ale v tomto zápase nám dávala Kamenice lekci z produktivity. Okolo 55.minuty přišla snůška gólů, hosté jdou do vedení, Matěj Němec vyrovnává, okamžitě po výkopu jdou opět hosté do vedení a následně neproměníme penaltu. Pak už to bylo jen o dobývání hostující svatyně a neproměňování šancí. Kosmetickou tečku zápasu dala v nastavení hostující Kamenice do naší otevřené obrany a tak přišla první domácí prohra v poměru 4:2.
Jak hodnotit tento zápas? Byla vidět ohromná vůle kluků, i v 10 se tým semkl, dřel, hrál výborně, ale chyby v obraně a naše chabá produktivita nás srážejí. Herně to byl výborný zápas, je třeba jen zapracovat na koncovce.