1. B třída západ
Přejít na obsah

Jablonné

Work > Rok 2018 podzim
Tak máme za sebou další zápas, jak již všichni víte, podařilo se nám udržet domácí neporazitelnost a vyhrát na domácím trávníku v poměru 2:0 nad nedalekým Jablonným v Podještědí. Na tento zápas byl náš divák obohacen o nový elektronický ukazatel skóre, za což moc děkujeme Jardovi Šebestovi. Dříve než začal zápas nastala komplikace v dresech, hostující tým si přivezl totožnou barvu dresů, a tak v rámci snahy odehrát zápas nastoupilo Jablonné v našich bílo-zelených, nebylo naší snahou vyhrát kontumačně, ba naopak ať se zápas hraje, přijde nám to takto fér.
Do utkání se nám podařilo vstoupit famózně, a již ve 4.minutě otevřel skóre Lukáš Menšík. V první půlce byl náš celek lepším týmem na hřišti, ovšem další vyložené šance se nám nepodařilo proměnit. V druhé půli to byl již boj, hostující Jablonné nám vnutilo svůj styl hry a poměrně hodně nám hostující tým zatápěl. Nakonec nám klid přinesla 80.minuta, kdy se trefil David Smola. Závěr zápasu se nám již podařilo pohlídat, a tak po výhře 2:0 si připisujeme další 3 body do tabulky, náš gólman Dosty si připisuje druhé čisté konto, a hlavně náš tým se touto výhrou posunul na 3.místo průběžné tabulky.
Dejme slovo našemu trenérovi Marku Tvrzníkovi:
Co k dnešnímu zápasu říct? Hráli jsme dobře. Zápas se od začátku vyvíjel v náš prospěch. Měli jsme více ze hry a po zásluze zvítězili. Škoda jen neproměněných šancí, které jsme měli. Asi bych paličem utkání jmenoval Mácu. Co tenhle kluk nedá...Ale snad přijde jeho čas. Velká pochvala fanouškům, kteří byli opět naším dvanáctým hráčem. Děkujeme.
Jinak samozřejmě pochvala klukům, 3 body zůstaly doma. :)
Přidávám se k trenérovi, a děkuji našim fandům za jejich podporu a samozřejmě celému týmu za další skvělý výkon, jen tak dál. V příštím týdnu hrajeme v neděli od 13:00 ve Vratislavicích, a čeká nás velmi těžký zápas, byť jsou Vratislavice v tabulce dole, jedná se o velmi kvalitní tým, který se začíná navíc výsledkově zvedat. Přijeďte nás podpořit!!