Jablonné - SK Žibřidice

1. A třída západ

Jablonné

MUŽI "A" > Jak jsme hráli > Sezona 2021-2022
Tak máme za sebou další zápas, tentokráte netradičně v úterý v Jablonném v Podještědí, v tzv. "anglickém týdnu". Oproti posledním kolům se moc nezměnilo, opět bez výhry po remíze 2:2, opět první obdržený gól což je už pomalu tradicí a bohužel opět červená karta již v 1.poločase. Vypadá to jako hodně negativ, ale je třeba říci že na naši hru je již zase radost pohledět. Samotný zápas jak jsem zmínil probíhal pro nás opět neradostně, kdy první gól vstřelilo domácí mužstvo. Ovšem brzy se nám podařilo srovnat kdy se trefil Jakub Kouba. Pak však přišla pro nás sprcha, kdy obdržel po druhé žluté kartě červenou kartu Matěj Šorejs. Avšak do vedení šel ještě v první půli náš celek, kdy se svými lopatkami poprvé v našem dresu trefil Jakub Aubrecht, alias "Maulin". Náš celek si již v minulém zápase vyzkoušel jaké je to hrát v 10, a tak se čekalo co přinese druhá půle. Domácím se podařilo velmi brzy vyrovnat po cizelérsky zahraném přímém kopu. Poté se obě mužstva snažila strhnout výhru na svoji stranu, na našich kopačkách bylo možná více nebezpečnějších akcí, avšak gól nepadal. A pak přišla v poslední minutě naše velká šance, avšak po rohovém kopu pouze zazvonila konstrukce domácí branky a následná dorážka mířila nad branku. V konečném součtu je remíza asi zasloužená a i cenná. Zároveň je třeba opět kluky pochválit za výborný a bojovný výkon i v 10 hráčích více jak poločas. A velké poděkování patří našim skvělým fanouškům, moc si vážíme Vaší podpory i na venkovních hřištích.