Hrádek_B - SK Žibřidice

1. A třída západ

Hrádek_B

MUŽI "A" > Jak jsme hráli > Sezona 2021-2022
A máme za sebou první kolo v I.B třídě, kdy náš tým na domácím trávníku vydřel výhru 3:2 s Hrádeckým béčkem.
Jak se zisk prvních 3 bodů rodil?
V první půli hrál náš celek výborně, kontroloval hru a byl více na balónu. V 11.minutě se náš tým ujal vedení, kdy nařízený pokutový kop po faulu na velmi agilního Matěje Němce proměnil Marek Patka. Ovšem hostům se záhy podařilo srovnat skóre. To náš tým však nesložilo a ve 27.minutě se prosadil opět Marek Patka, který ukázal že levou nohu nemá jen na opírání a chladnokrevně svoji šanci proměnil. A když přidal po krásné akci Matyáše Kaisra ve 44.minutě Jakub Kouba 3.gól, vypadal poločasový výsledek 3:1 velmi dobře.
Ovšem vstup do druhé půle nám nevyšel, hostující tým se dostal do vápna a po faulu našeho gólmana se kopala penalta, kterou hostující hráč s přehledem proměnil. V druhé půli náš celek již nenavázal na výkon z první půle, ale přesto se probil k několika šancím, kdy například z přímého kopu Lukáš Broschinský orazítkoval tyč. Navíc v 81.minutě skvěle unikl Tomáš Jaček a hostující obránce ho zastavil jen za cenu faulu - červená bez diskuzí. Přesto se hostující Hrádek nadechl k náporu a snaze vyrovnat, ale náš celek nakonec těsnou výhru vydřel.