Hrádek_B - SK Žibřidice

Přejít na obsah

Hrádek_B

Work > Rok 2017 podzim

Zápas, v němž padlo 10 gólů a dvou odlišných poločasů byl jistě zajímavou podívanou pro opět velmi krásnou návštěvu fanoušků. První polovina byla v režii domácích Žibřidic, kdy se domácím dařila rychlá kombinace a průniky do hostující šestnáctky. Již v první minutě neproměnil tutovku domácí špílmachr Smola, avšak nadále se snažil domácí tým o vstřelení gólu, kdy první branku vstřelil do odkryté brány po krásné přihrávce Dancziho Tomáš Jaček. Chvíli nato si spravil chuť David Smola, kdy ve 20.minutě zvýšil na 2:0. I hostující Hrádek hrozil, avšak jejich šance skvěle vychytal domácí brankář. V závěru první půle přidal dva góĺy v posledních zápasech velmi produktivní Radek Abrahám.
Úvod druhé půle začali domácí Žibřidice tak jak skončila první půle, již ve 48.minutě zvýšil na 5:0 domácí útočník Danczi. Kdo si myslel, že to hostující Hrádek položí a naopak domácí ještě více nakopne byl na velkém omylu. Hrádecký tým postupně nalézal skuliny v domácí obraně a výrazně zdramatizoval zápas. Dva slepené góly Hrádeckého Holečka výrazně nakoply hostující Hrádek. Začalo se hrát nahoru - dolů, a i když domácím se podařilo zvýšit po krásné kombinační akci na 6:2, kdy na jejím konci byl Matěj Šorejs, nic to neubralo na snaze hostujícího Hrádku, který nakonec vstřelil další dva góly a upravil skóre na konečných 6:4 pro domácí. Zápas plný gólů, krásných akcí obou soupeřů, kdy v každém poločase dominoval jiný tým, byl jistě krásnou podívanou pro fanoušky.
A to je ta nejlepší pozvánka na příští kolo, kdy hrajeme v sobotu od 14:30 ve Stráži nad Nisou, v zápase s velmi kvalitním soupeřem. Věříme, že naši skvělý fanoušci nás pojedou opět podpořit.