1. A třída západ
Přejít na obsah

Hodkovice

MUŽI "A" > Jak jsme hráli > Sezona 2021-2022
Včera nás čekal zápas dvou týmů ze špičky tabulky, kdy náš tým zavítal na půdu třetích Hodkovic. Jistě každý čekal vyrovnaný souboj do poslední minuty, opak byl však pravdou, konečné skóre a velké vítězství v poměru 9:1 pro náš hostující tým je velkým překvapením, avšak velmi milým a radostným. Prostě v tomto zápase bylo vše na co jsem skuhral, dal se první gól, výborná produktivita, proměněná penalta, jen ta nula na kontě brankáře chyběla. K zápasu lze více komentovat jen úvod, kdy hned v první minutě nás po krásné akci poslal do vedení Jakub Kouba, dále již "Koubič". Domácí Hodkovický tým však velmi zatápěl naší obraně, jeho přechod do útoku byl velmi rychlý až smrtelný, když první jejich šanci zlikvidoval výborným zákrokem náš gólman "Viky" nevarovalo nás to a záhy nato domácí tým po dalším brejku vyrovnal. Dá se říci že do 20.minuty to byl vyrovnaný souboj, avšak poté se spustila velká útočná lavina našeho týmu, v níž se urthnul ze řetězu Koubič a v tomto utkání vstřelil neskutečných 6 gólů, kdy zvláště jeho poslední šestý gól byl luxusní, kdy totálně vymetl pavučinky domácí svatyně po cizelérsky zahraném přímém kopu. Avšak v tomto zápase by si zasloužil skórovat každý z týmu, byl to vynikající kolektivní výkon podpořený krásnými útočnými akcemi a hlavně zakončenými do sítě. Jestliže jsem v minulých zápasech žehral na naši produktivitu, tak dnes se ukázalo čeho je náš celek schopen když začne své šance proměňovat. Ohromný aplaus si zaslouží celý tým za perfektní a hlavně fotbalový výkon, na akce našich kluků byla radost pohledět a z toho nám vzešel nevšední až raritní kousek, kdy dát v zápase krajské soutěže B třídy 6 gólů se jen tak nevidí, navíc proti velmi kvalitnímu soupeři Hodkovic. Kubo tleskáme. Avšak jak jsem již řekl, velkou pochvalu a klobouček dolů pro náš celý tým.
Pro rekapitulaci jen střelci utkání: 6x Kuba Koubič, 1x Lukáš Menšík, Máca Tvrzník a kapitán Mára Patka z penalty(už je zase proměňujeme).
Kluci moc děkujeme. I v takto sychravém podzimním počasí nikdo z našich věrných fans nelitoval, že přijel podpořit náš tým. Moc děkujeme našim fanouškům, Vaši podporu vnímáme a moc si ji vážíme