Doksy - SK Žibřidice

1. A třída západ

Doksy

MUŽI "A" > Jak jsme hráli > Sezona 2021-2022
Tak jak všichni jistě víte, máme za sebou další vítězný zápas v poměru 5:1 proti Doskům.
Utkání se hrálo v krásném podzimním počasí, opět před skvělou diváckou kulisou. Hostující tým přijel s jasným záměrem pokusit se to ubránit a spoléhat na brejky. V první půli si náš celek zvykal nato jak prolomit pověstný "Prešovský beton", přesto již v 10.minutě zazvonila tyč hostující branky po úniku Tomáše Jačka. Pak však přišla naše minela v rozehrávce a hostující tým šel do vedení. To nás však nesložilo, nadále pokračovalo obléhání hostující svatyně. Avšak našemu kapitánovi se nepodařilo proměnit pokutový kop, ale brzy bylo zapomenuto kdy skóre srovnal střelou z poza šestnáctky Lukáš Broschinský. I přes trvalý tlak se nám další gól do poločasu nepodařilo vstřelit a tak se šlo do kabin za stavu 1:1.
Druhá půle stejně jako ve Cvikově nám již přinesla kýžené góly, stavidla otevřel gólem přímo z rohu Matěj Němec, pak soupeř malinko polevil ze svého betonu což náš celek plně využil a postupně přidal další góly, kdy podruhé v zápase se trefil "Bróša" a skóre po gólu završilo naše útočné duo Jaček - Kouba. Závěr zápasu se již dohrával v poklidu. A tak si náš celek připsal již 5.výhru v řadě a věříme, že jim tato vítězná série vydrží co nejdéle. Nyní nás čekají 2 venkovní utkání v Liberci, nejdříve příští neděli na Rapidu a poté ve Vesci.
Děkujeme všem hráčům za další radost v našich fotbalových srdcích a těšíme na jejich další zápasy.