PF2017 - SK Žibřidice

1. B třída západ
Přejít na obsah

PF2017

U nás v obci > Událo se


Vážení příznivci žibřidického fotbalu, Vážení spoluobčané!

Rok s rokem se opět sešel a tak mi dovolte, závěrem roku, trochu zrekapitulovat dění v našem SK. V první řadě bych se jen krátce vyjádřil k našemu A týmu. Naše mužstvo je již druhým rokem účastníkem okresního přeboru. Výsledky hovoří za vše a zatím co po podzimní části ročníku 2015/16 se náš tým krčil na posledním místě výsledkové tabulky s 5 body a procházel krizí, tak v letošním ročníku 2016/17, je naše mužstvo na pěkném 6. místě tabulky se ziskem 20 bodů. Mužstvo se podařilo, zejména díky p. Toločkovi doplnit, nikdo tým neopustil a mužstvo funguje, tak jak má.
Náš klub celoročně spolupracuje s místními spolky. V první řadě je to náš ŽIBŘIDICKÝ BABINEC! Na jaře jsme společně uspořádali pro naše děti a naše občany tradiční pálení čarodějnic a v létě pak naši největší akci, kterou byl již třetí ročník turnaje žáků a žákyň o Pohár starosty obce Křižany. Turnaj byl opět velice povedený. A to nejen díky našim ženám, jejichž výsledkové perníčky, znají už daleko za hranicemi našeho kraje. Poděkování a uznání patří všem obětavým dobrovolníkům, rodinám a maminkám dětí, které se aktivně podíleli na tom, že náš turnaj je tak vyhlášený! Přesto bych rád vyzvedl a poděkoval rodinám Pállovým a Toločkovým. Rovněž tak maminkám dětí z Rynoltic a Dubnice, které napekly taktéž dobroty, a starali se celkově o skvělou kvalitu občerstvení. Ještě jednou dámy díky a klobouk dolů!!!!!!!!!!! Největší odměnou pro nás a především pro ty, kteří po celý rok s dětmi pracovali, bylo umístění našich dětí v turnaji. Napotřetí to vyšlo a naši žáčci byli první a turnaj vyhráli!!!!! Co nás jistě nejvíce mrzí je, že změnou pravidel, které dál neumožňují sdružený start v jedné soutěži na mimo okresní úrovni, jsme byli nuceni, pro malý počet dětí, bohužel soutěž ukončit. Ale turnaje žáků se toto netýká a v pořádání turnaje budeme i nadále pokračovat. Vždyť vizitkou nás všech, je uznání a vyjádření pozvaných týmů v tom smyslu, že musí přijet do vesnice na severu čech, aby poznali, jak se má správně dělat turnaj na úrovni.
V sobotu 3. prosince 2016 se jistě setkáme při již tradičním rozsvícením vánočního stromečku v Žibřidicích, který pořádáme opět s babincem a trpaslíkama. Na začátku nového roku uspořádáme ve spolupráci s žibřidickými myslivci poslední leč. Ještě jednu věc bych zde rád zmínil. Chci poděkovat všem našim příznivcům za přízeň, kterou nám po celou dobu zachovávají, ať už se po sportovní stránce daří, či nikoliv. Na venkovní zápasy využíváme obecní autobus, který je pomalu pokaždé téměř plně obsazený. Společné cestování hráčů se svými fanoušky a uvolněná atmosféra během cesty, jistě také napomáhají lepším výkonům našich hráčů a právem jsme na svoje fanoušky hrdí. DĚKUJEME!!!!!
Vážení spoluobčané, chtěl bych Vám všem, hráčům a jejich rodinám, našim členům a příznivcům, popřát jménem vedení klubu, krásné, klidné a spokojené prožití letošních Vánoc a v novém roce 2017, se šťastnou sedmičkou na konci, hodně štěstí, zdraví a životních úspěchů.
Za vedení SK Žibřidice – předseda J.Mraček
Návrat na obsah