Žandov - SK Žibřidice

Žandov

Work > Rok2020p
Tak ve 4.kole zavítal náš milovaný tým SK Žibřidice do Žandova. Do zápasu náš celek vstupoval jako favorit, ale domácí Žandov nám nedal nic zadarmo, Ze začátku zápasu téměř v letním počasí to bylo rozpačité z naší strany, ale postupně náš tým přebíral iniciativu, po zastřelování, kdy 2x zazvonila konstrukce domácí brány, otevřel skóre Matěj Němec. V závěru poločasu dostal krásnou přihrávku Tomáš Částek od Smoliče a nezaváhal. A tak se do kabin šlo za vedení 2:0.
Do druhé půle náš celek vlétl jak uragán, zvláště náš "fotbalový dědek " David Smola získal apetit, a během 5 minut druhé půle víceméně rozhodl o zápasu a poslal nás do vedení 4:0. Pak náš Žibřidický válec polevil otěže a pustil domácí do hry, ale Smolič byl dnes hodně při chuti a nejenže dokonal hattrick, dokonce dal 4 góly během druhé půle, což dokázal za pouhých 34 minut. A tak si náš tým dokráčel k jednoznačné výhře 6:0. Je potřeba pochválit všechny kluky za pěknou podívanou, jistě tam chybky najdeme, ale jednoznačnou výhru a 3 body do tabulky nám nikdo neodpáře.
Kluci MOC DĚKUJEME za krásný zápas, tucet gólů v soupeřově síti a druhou nulu naší obrany s brankářem.
A myslím že to je ta nejlepší pozvánka na další kolo, kdy v sobotu 19.9. od 14:00 přivítáme na našem trávníku nebezpečného soupeře Doksy "B". Těšíme se na Vás.