Vratislavice - SK Žibřidice

Vratislavice

Work > 2019 jaro
Náš Žibřidický celek nastupoval na domácím trávníku proti Vratislavicím s výrazně jinou sestavou, kdy oproti minulému zápasu chybělo 5 hráčů z utkání v Jablonném.
Tento zápas však ukázal, že tento ročník se můžeme opřít o velmi široký a kvalitní kádr, na trávníku nikdo změny nepoznal a náš celek si v klidu a po skvělém výkonu dokráčel pro výhru 6:2.
A co řící k samotnému zápasu? Od začátku bylo patrné že náš tým je favoritem, hopstující tým Vratislavic se snažil zahustit střed hřiště ale klukům se brzy podařilo najít recept na hostující obranu, kdy v 1.půli se stal z našeho stopera Paťoura excelentní rozehrávač. První našel kolmou přihrávkou Menyho, který chladnokrevně zavěsil. Poté si 2x našel uzdraveného Částyho. Do poločasu přidal 4. gól opět Meny. Hostům se podařilo v poslední minutě skórovat po šťastné střele.
V druhé půli se snažil Vratislavický tým zápas zdramatizovat, snížil na 4:2, ale náš celek měl tento zápas pod kontrolou a oběma 2-gólovým střelcům z první půle se podařilo vsítit gól i v druhé půli, a tak si Meny a Částy připisují hattrick. Pochvalu si však zaslouží celý tým za vynikající výkon a zisk zasloužených 3 bodů.
Moc děkujeme našim jako vždy úžasným fanouškům.