Višňová_B - SK Žibřidice

Višňová_B

Work > Rok 2017 podzim
        V posledním kole podzimní části okresního přeboru hrál náš Žibřidický tým na domácí půdě,kde přivítal béčko Višňové.

I přes různá zranění a nemoci nastoupil k tomuto zápasu náš tým téměř kompletní, kdy nám scházel Jirka Němec, Matěj Šorejs a David Toločko.

První poločas byl ze strany domácích Žibřidic plný nepřesností, kdy vázla kombinace a přesnost přihrávek. Naopak hostující Višňová se dostávala do nebezpečných situací, Ovšem hostujícím střelcům vyschnul prach a a ni z vyložených šancí se jim nepodařilo zakončit mezi 3 tyče. Naopak domácí Žibřidice vytěžily z minima maximum, kdy se zaskvěl domácí kanonýr Danczi a v rozmezí 10 minut vstřelil čistý hattrick. A tak i po špatném výkonu domácích Žibřidic a neschopnost hostů vstřelit gól i do okryté branky skončil poločas 3:0 pro domácí Žibřidice.

Druhá půle? To už byl domácí Žibřidický uragán, kdy se ze hřiště stala střelnice Žibřidických fotbalistů, Hostující tým po dalším gólu Dancziho postupně rezignoval na hřišti, kdežto domácím Žibřidicím vycházelo téměř vše. A tak se domácí fanoušsci dočkali kýžené dvouciferné výhry, kdy nakonec domácí celek vstřelil rezignovaným hostům z Višňové 11 branek. Zvláště se v tomto zápase zaskvěl domácí Danczi, který vstřelil 5 gólů, dal čistý hattrick a navíc vstřelil 10. gól zápasu. :)

A tak se mohlo jít bujaře slavit na rozloučení ss podzimní sezónou.

Děkujeme opět všem našim skvělým fanouškům, nyní si dáme chvilku pauzu a poté již začne příprava na jarní část sezóny.