Rozstání - SK Žibřidice

Rozstání

Work > Rok2020p
Tak ještě zpět k našemu nedělnímu zápasu. Výsledek snad jistě již víte, ale jak se zrodil v našem posledním zápase před nucenou pauzou:
Od úvodu zápasu se snažil náš tým o útočný fotbal proti výrazně oslabenému domácímu soupeři. Ale úvod byl pro nás přesto infarktový, kdy domácí celek šel po 2 slepených gólech do vedení 2:0 již v 9.minutě. Mnoho z nás si vzpomnělo na nepovedený zápas s Vescem, ovšem tentokráte náš celek ukázal velkou morální sílu, a gól Tomáše Částka ve 14.minutě naše kluky nastartoval k neskutečnému obratu. Z domácí obrany se stal během chvíle průchoďák, a když ve 21.minutě srovnal skóre Meny, který se dostal zpět do své herní pohody, bylo již veseleji. Navíc po půlhodině hry se dostal do úniku David Smola a domácí stoper po faulu šel do kabin, pro domácí velké oslabení, neb to byl do té doby jejich nejlepší hráč na hřišti. K trestnému kopu se postavil Máca, alias Marek Tvrzník, trestný kop se mu však výrazně nepovedl, což "schytal" od celé naší lavičky. Ovšem co se nestalo, odpověděl naší lavičce tím nejlepším způsobem, v rozmezí 8 minut vstřelil hattrick. Velká paráda. A tak se šlo v poločase zvesela do kabin.
Druhá půle se již víceméně dohrávala, ale je třeba vyzdvihnout domácí tým, který se ani v 10 nevzdal a bojoval o výsledek. Ale to již kralovala naše obrana, kde již hrál Danny, jeho první zápas na místě stopera a nutno říci odehráno skvěle, dominoval ve vzduchu i na zemi. Ale zpět k zápasu, v poklidném tempu druhé půle se i přes snahu domácích prosadil už jen náš tým, kdy se mimo jiné poprvé v soutěžním zápase prosadil "hokejista" Kuba Šesták. A konečné skóre dokonal 2 góly oslavenec Matěj Němec.
Kluci gratuluje ke krásné výhře a skvělému fotbalu, velká škoda, že to bylo bez diváků.
Noo, a teď budeme čekat kdy budeme moci začít trénovat a hlavně opět hrát...