Podzim_31082013_Rozstani_B

Work > R2013

ROZSTÁNÍ B - ŽIBŘIDICE    1:6 (0:1)       01.09.2013
53“(pen.) - 28“ Pepa, 49“ Bůca, 58“, 61“ Danny, 60 a 68“ Péřa
Ve třetím kole nás čekal zápas na půdě nováčka soutěže „B“ týmu Rozstání, který měl výborný vstup do soutěže a oba úvodní zápasy vyhrál. Navíc to bylo vysoce prestižní utkání pro našeho hráče Kochyho, který k nám právě z Rozstání přestoupil, kde strávil většinu své fotbalové kariéry.
Utkání se hrálo pro nás v nevhodném termínu, v neděli dopoledne, kdy někteří naši hráči mají problémy se životosprávou. Zde je třeba za zodpovědnost kluky pochválit, neboť se jim výjimečně podařilo utlumit sobotní žízeň. J
Přesto náš tým postrádal několik hráčů: Frantu K., Kubu E., Honzu J. a Jumba.
Do utkání šel náš tým s respektem, ovšem s odhodláním zvítězit. Bohužel úvod zápasu byl pro nás tragický, kdy již ve 3. minutě došlo k nepříjemnému zranění naší nové posily Jirky Kučery, pro něhož nakonec musela přijet záchranná služba. Jedná se o zlomeninu lýtkové kosti a na podzim si bohužel již nezahraje. Pro celý tým je to výrazné oslabení, neboť byl pro nás „Kůča“ velkou posilou, kdy odehrál včetně přípravy výborná utkání a zároveň výborně zapadl do mužstva. Přejeme mu brzké uzdravení bez trvalých následků.
Zpět k zápasu, začátek byl samozřejmě poznamenán tímto zraněním, nicméně náš tým postupně začal ovládat hru. Postupně se nám dařilo dostávat do šancí, ovšem Pepovi, Lukáši Menšíkovi („Menymu“) se nepodařilo proměnit ani jasné tutovky. Naopak domácí mužstvo se nedokázalo propracovat za celý první poločas k vážnějšímu ohrožení naší svatyně. Nakonec se nám v první půli podařilo naši herní převahu zužitkovat po střele našeho kapitána Pepy a poločas skončil 1:0 pro náš tým.
Do druhé půle náš tým vstupoval s jasným cílem nepřipustit komplikace a rozhodnout utkání v náš prospěch. Hned ve 49. minutě se to podařilo Bůcovi. Poté, záhy na to, však přišel přísně nařízený pokutový kop proti našemu týmu, který domácí hráč proměnil. Ovšem tato situace náš tým spíše nakopla a celý druhý poločas byl fotbalovým koncertem naší jedenáctky. Během 15 minut nasázel soupeři další 4 góly, kdy se 2x trefili Péřa a Danny. Ovšem nejen góly bavil náš tým diváky,  zvláště předváděná hra byla pro oko diváka lahodící, kdy se nám velmi dařila kombinace ve středu hřiště. Závěr zápasu se již jen dohrával, neboť o výsledku bylo rozhodnuto. A tak nakonec náš tým dokráčel k jednoznačnému vítězství 6:1 na půdě soupeře. Ocenění si zaslouží celý tým, nejen za výhru, ale zvláště za výborný výkon a vysoce kvalitní předvedenou hru, kdy domácí přehrál rozdílem třídy. Speciální ocenění je třeba dnes dát celé naší obraně a obranné fázi, kdy krom sporné penalty se domácí tým nedostal k žádné šanci.
Závěrem děkujeme našim fanoušků, kteří nás přijeli podpořit opět v hojném počtu, a tímto je zveme na příští sobotu, kdy nás čeká na domácím trávníku derby se Zdislavou, nyní Rynoltickým béčkem.
Ještě jednou kluci DĚKUJEME, fakt skvělý zápas a „Kůčo“ drž se, myslíme na Tebe!
Sestava: Dave -  Kochy, Peří, Píďa, Bůca Milan(80. David), Péřa, Meny, Kůča(3. Dan) Danny, Pepa
Rozhodčí: Suchar
Střely na branku: 2:11(0:8) + góly
Střely mimo: 5:11(2:8)
Rohy: 4:4(1:2)
Fauly: 12:14(8:7)