Work > R2013

ŽIBŘIDICE CAMEL   6:1 (1:1)      26.10.2013
17“ Tomáš, 90“ Danny, 65“ a 71“(pen.) Peří, 55“ a 76“ Péřa
17“ Tomáš, 90“ Danny, 65“ a 71“(pen.) Peří, 55“ a 76“ Péřa 41“

V sobotu nás čekalo poslední utkání podzimu, kdy náš tým přivítal na svém hřišti CAMEL Jablonec. Tentokráte po druhé v sezóně byla naše lavička plná náhradníků, ovšem stále nám chyběl pro zranění Kůča, Milan, Kuba, Honza J. a pro plnění pracovních povinností Meny.
Mužstvo CAMELU nastoupilo do utkání v 10 lidech, kdy navíc nastoupil na hřiště jejich 60-letý trenér. Od začátku utkání bylo patrné, že to bude o dobývání hostující branky, kdy početní i herní převaha našeho týmu byla patrná. Ovšem hostující tým zvolil taktiku s ofsajdovou pastí, s kterou měl náš tým velké starosti a nemohl na ni najít recept, a když už se podařilo dostat míč za hostující obranu, aniž by byl odpískán ofsajd, tak zůstala naše šance nevyužita. Trestuhodné a za zmínění jistě stojí průnik našich 3 hráčů na brankáře, který zůstal nevyužit. Gól se nakonec podařilo vsítit Tomášovi, ovšem hostům se podařilo vyrovnat. A tak nakonec skončila půle nerozhodným stavem 1:1. O poločase přišla menší bouře v kabině, navíc došlo ke střídání, kdy do druhé půle nastoupil Franta K., který po dlouhé době dorazil na zápas. V druhé půli se nám již podařilo najít recept na ofsajdovou past hostí. Navíc logicky hostům docházelo sil, neb hrát v 10 celý zápas je pro každý tým velmi složité. A tak začala postupně naše střelecká kanonáda, kdy se opět 2x trefilo bratrské duo Peřinů a konečné skóre nakonec uzavřel Danny, který se na podzim nepotkal se střeleckou formou, ale jistě na tom zapracuje a na jaře všem ukáže, co v něm dřímá.
Zápas tedy skončil našim jednoznačným vítězstvím v poměru 6:1, ovšem je potřeba smeknout před soupeřem, který i v 10 odehrál velmi dobrý zápas podpořený výborně zvolenou taktikou.
A tak se nakonec mohlo jít popíjet, kdy hned po zápase přišel rozlučkový večírek za podzimní sezónou.
Závěrem chceme poděkovat všem našim fanouškům za jejich podporu během celého podzimu.