Podzim_21092013_Chotyne

Work > R2013

CHOTYNĚ - ŽIBŘIDICE    1:4 (1:1)     22.09.2013
45“ – 40“ Meny, 48“ Pepa, 69“ Péřa a 82“ Michal
V dalším kole zavítal náš tým na hřiště Chotyně, která oproti loňské sezóně již není outsiderem a předvádí sympatické výkony. Bohužel nám v tomto utkání opět chybělo několik hráčů, nebudu jmenovat, prostě nám pro zranění a pracovní povinnosti chybělo 7 hráčů, z toho 5 ze základní sestavy…
Do zápasu šel náš celek s předsevzetím zastavit sérii 2 porážek, a odvézt si 3 body.  Úvod zápasu byl velmi vyrovnaný, ovšem hra se odehrávala spíše ve středu hřiště s několika nebezpečnými situacemi na obou stranách. Zvláště situace v našem pokutovém území byla velmi nebezpečná, kdy se pronikající Chotyňský útočník dostal do střetu s naším brankářem, ovšem naštěstí pro nás bez odpískání. Postupem času začala přebírat otěže zápasu naše jedenáctka, která se kombinační hrou dostávala na dostřel domácí branky. Nakonec se nám podařilo vsítit gól, kdy parádně zavěsil s přímého kopu Meny. Ovšem v poslední minutě první půle se podařilo domácím vyrovnat poté, co se nepodařilo udržet balón našemu brankářovi Buffonovi a hostující útočník doklepl balón do odkryté branky.
V druhé půli náš tým výrazně ovládl hru, kdy se mu dařila kombinace, naopak domácí tým pouze nakopával balóny do naší obrany. Skóre na naši stranu strhl po pěkné individuální akci náš kapitán Pepa K. Poté výborně rozehrál přímý kop Honza P., který našel ve vápně svého bratra Máru P. a ten neomylně hlavou zavěsil. Pak se podařilo Jumbovi dostat do úniku, kdy šel sám na brankáře, ovšem neproměnil. Skóre zápasu nakonec uzavřel Michal, který dopravil míč do sítě po odrazu od břevna, po opět skvěle zahraném přímém kopu Peřího. A tak nakonec zápas skončil našim jednoznačným vítězstvím 4:1, nicméně zápas nebyl vůbec lehkým, domácí Chotyně byla velmi silným protivníkem.
Dnes musíme pochválit především naši obrannou práci, zvláště to, že ve druhé půli soupeř neměl ani jednu střelu mezi 3 tyče je výbornou vizitkou nejen obrany, ale celého týmu.
Závěrem zveme všechny naše fanoušky v sobotu 28.9. od 15:00 na naše hřiště do Žibřidic, kde přivítáme Český Dub. Věříme, že navážeme na toto vítězství a konečně doma zvítězíme.

Sestava: Bufon -  David, Peří, Píďa, Bůca – Dan, Péřa, Meny (82. Jarda), Pepa – Danny (45. Michal), Jumbo
Rozhodčí: Rejf, Pavlů
Střely na branku: 3:8(3:5) + góly
Střely mimo: 4:6(3:5)
Rohy: 3:5(2:4)
Fauly: 13:9(8:3)