Podzim_07092013_Rynoltice_B - SK Žibřidice

1. B třída západ
Přejít na obsah

Podzim_07092013_Rynoltice_B

Work > R2013

ŽIBŘIDICE RYNOLTICE B  1:4 (1:1)       07.09.2013
29“ Péřa
 - 10“(pen.), 63“, 66“(pen.) 81“

V dalším kole náš tým přivítal na domácím trávníku Rynoltické béčko, nicméně pro nás je to stále Zdislava, tudíž opět tu bylo derby.
Bohužel náš tým v minulém týdnu přišel dlouhodobě o 2 hráče Milana  a Kůču. Navíc nám pro zranění scházel ještě Kochy s Kubou a Honza Janda onemocněl.
Přesto náš tým šel do zápasu s předsevzetím zvítězit. Od úvodu zápasu se naše mužstvo chopilo taktovky a snažilo se dobývat domácí svatyni. Hostující tým hrál ze zabezpečené obrany a spoléhal pouze na rychlé protiútoky, spíše nakopávané míče na útočníky. Z územního tlaku se nám podařilo dostat k několika nebezpečným situacím, kdy zvláště střela našeho kapitána volala po gólu, ovšem skončila těsně vedle tyče. Z následného rychlého brejku hostujících se prodral k míči v naší šestnáctce hostující útočník a po kontaktu s naším obráncem Davidem T. skončil na zemi
penalta. Nařízený pokutový kop hostující útočník proměnil. Nicméně náš tým se nevzdával, a nadále dobýval hostující tvrz, což se nakonec podařilo Márovi P. po utěšené střele. Do konce poločasu se odehrávala hra převážně na půlce hostů, náš tým se snažil přidat další gól, ovšem neúspěšně.
Druhá půle? To byla lekce z produktivity, kterou nám předvedl hostující tým. Nám již scházela trpělivost a spíše dominovala výborně pracující obrana hostujících, a když už se nám podařilo dostat k zakončení, tak vše pokryl výborně chytající gólman či bylo naše zakončení nepřesné. Naopak hostujícím se podařilo několik výborných protiútoků, ze kterých hostující tým skóroval a navíc získal pokutový kop, který byl opět proměněn. V závěru zápasu navíc přišla branka do naší sítě po rohovém kopu a bylo po zápase. A tak utrpělo naše mužstvo první porážku v sezóně, navíc na domácím hřišti v poměru 1:4.
Závěrem je třeba pogratulovat hostujícímu mužstvu k zasloužené výhře, všichni víme, že na krásu a držení míče se nehraje. Hostující tým nás přehrál takticky a také nasazením, kdy dal do hry více srdíčka a jejich výkon byl bojovnější.
Přesto musím jednoho našeho hráče pochválit a to Dana V. za bojovnost, stále od každého poslouchá kritiku, ale dnes byl jedním z mála našich hráčů, který nechal na hřišti srdce.
Musíme se z této porážky oklepat, ponaučit se a v příštím kole BOJOVAT o výhru.
Tímto zveme všechny naše fanoušky na příští sobotu na naše hřiště, kde od 15:00 přivítáme druhý tým průběžné tabulky z Machnína.

Sestava: Dave -  David(70. Jumbo), Peří, Píďa, Bůca Dan, Péřa, Meny, Fery Danny, Pepa

Rozhodčí: Pelikán, Kejdana, Baláž
Střely na branku
: 8:3(3:2) + góly
Střely mimo: 16:2(9:1)
Rohy: 7:5(4:0)
Fauly: 6:17(4:6)
Žk: 2:4


Návrat na obsah