Pěnčín - SK Žibřidice

Pěnčín

Work > Rok 2018 podzim
Tak máme za sebou další kolo v soutěži. Tentokráte náš celek zajížděl do Pěnčína. Od 1.minuty náš Žibřidický tým převzal iniciativu a kombinační trpělivou hrou se snažil dobít Pěnčínskou svatyni. Jenže hned v 11.minutě se podařil domácím rychlý útok a domácí tým z Pěnčína se dostal do vedení. Kluky to však nepoložilo a jal se dobývat domácí svatyni. Odměnou jim zato bylo velké množství standartek, rohů a i vypracovaných šancí, ale i přes veškerou snahu se nám gól vstřelit nepodařilo.
Druhá půle pro nás začala tragicky, Hned ve 46.minutě naší obraně pláchnul domácí útočník a skóroval. Nám se dařilo nadále držet míč na kopačkách, ale nadále zůstávala naše koncovka žalostná. Vzhledem k tomu, že náš celek postupně otvíral hru, dostával se domácí Pěnčín do brejkových situací a jednu z nich proměnil. Naopak nám by se tento zápas nepodařilo dát gól snad ani po 180 minutách. Závěr zápasu se dosti vyhrotil, hrálo se až za hranicí tvrdosti a tak rozhodčí raději zápas ukončil po výsledku 3:0 pro Pěnčín.
A co řekl k zápasu náš trenér Marek Tvrzník?:
Super hra z naší strany. Kombinace výborná. I když se to nezdá vůči výsledku. Pěnčín nám dal školu z produktivity. Tři šance, tři branky, jinak nepředvedl vlastně nic. Nám se však nepodařilo proměnit ani vyložené šance, proto tento výsledek. Koncovka byla prostě mizerná. Opět však musím kluky pochválit, protože takhle mačkat soupeře, to zaslouží fakt pochvalu. Do příštího zápasu rozhodně zapracujeme na koncovce, aby se nám naše dobrá kombinační hra podařila zužitkovat v góly.
Moje poznámka: omlouvám se, ale provedl jsem menší cenzuru trenérových slov, neb již před lety jsem se rozhodnul, že na těchto stránkách a v komentářích nebudu provádět komentáře a hodnocení rozhodčích.
Jak řekl trenér, kluky je třeba pochválit a nevěšet hlavu, opravdu dnes výborná hra, jen to zakončení nám scházelo a to jistě přijde. A| tak mi dovolte Vás pozvat příští týden 8.9. od 14:00 do Žibřidic, kde na domácím trávníku přivítáme Doksy, momentálně 1. tým soutěže.
A samozřejmě nezapomeňte na čtvrtek, kdy hrajeme od 16:00 U Nisy se Slovanem Liberec.