Nová Ves

Work > Rok2020p
Zdravím opět všechny naše věrné fanoušky.
Včera hrál náš tým ve 2.kole I.B třídy na půdě Nové Vsi.
Do zápasu náš celek vstupoval jako favorit, což se nakonec na hřišti potvrdilo. Po úvodním zastřelování našich hráčů otevřel v 10.minutě skóre Tomáš Částek, v 15. minutě z rohu velkého vápna krásnou střelou překonal jinak vynikajícího domácího gólmana Lukáš Menšík. Pak přišla menší hluchá pasáž z naší strany, kdy se hrálo spíše ve středu hřiště, ale před odchodem do kabin náš celek udeřil potřetí kdy se po rohovém kopu prosadil náš kapitán Marek Patka.
Celý druhý poločas se odehrál v dešti, ale to našim klukům vůbec nevadilo, ve 48. minutě zvýšil na 4:0 opět Tomáš Částek a když v 60.minutě přidal pátý gól Matěj Němec, bylo víceméně po zápase. Utkání se dohrálo v poklidném tempu, kdy se navíc ještě za nás prosadil Marek Tvrzník a konečný stav skóre na 7:0 uzavřel vstřelením hattricku Tomáš Částek.
Tento zápas se nám podařilo zvládnout s velkým přehledem, celý tým krom útočné činnosti skvěle pracoval vzadu a tak si náš gólman mohl připsat první čisté konto v tomto ročníku.
Děkujeme klukům za krásnou podívanou a radost z té kupy branek a těšíme se konečně na domácí trávník, kdy poprvé budeme hrát doma.
Přijďte nás podpořit v sobotu 5.9. od 14:00, kdy přivítáme velmi dobrý tým z Kamenice, určitě budeme Vaši podporu potřebovat a naše skvělá obsluha Vám jistě natočí dobře vychlazené pivko a podá skvěle ugrilované klobásy.