Loko CL - SK Žibřidice

Loko CL

Work > Rok2020p
Tak bohužel náš tým v zápase o 1.místo utrpěl krutou porážku. Tento hrozivý konečný výsledek však neodpovídá průběhu hry.
Začátek nám vyšel skvěle, Tomáš Částek nás poslal do vedení, ale byť si byl náš tým vědom síly soupeře na krajích, zvláště na pravé straně, přesto se domácím podařilo několik skvělých akcí po lajnách, které dokázal domácí tým přetavit i v góly a obrátil vývoj zápasu ve svůj prospěch. Závěr první půle se snažil náš celek srovnat, ale naše snaha zůstala bez gólového vyjádření.
I do druhé půle vstoupil náš tým skvěle a vyrovnání bylo na vlásku, ovšem pak přišel rozhodující moment zápasu, kdy v 57.minutě se podařil domácím rychlý protiútok a zvýšil vedení na 3:1. Pak už náš celek otevřel hru což domácím vyhovovalo, trpělivě domácí tým bránil a své protiútoky do naší odkryté obrany trestal góly.
Tento zápas rozhodla lepší produktivita domácí Lokotky a lepší finální fáze jejich týmu, a hlavně měla rozdílového hráče Horáčka, který byl nejlepším na hřišti a byl u všeho důležitého.
Přesto musím kluky pochválit, bylo tam srdíčko, nasazení, bojovnost, ale prostě byl dnes soupeř lepší, je třeba mu sportovně poblahopřát k zasloužené výhře.
My však hlavy věšet nebudeme, nikdo nerad prohrává, ale i porážky k fotbalu patří, kluci se oklepou a pokud navážou na bojovný výkon a přidají k tomu góly, nemám obavy, že další kola se budeme radovat spíše z výher.
Závěrem děkuji všem věrným fanouškům, kteří i přes nevlídné počasí neváhají nás jet podpořit ikdyž se nevědělo zda-li budou vpuštěni na stadión. MOC děkujeme.