1. B třída západ
Přejít na obsah

Frýdlant_B

Work > Rok 2017 podzim

Střelci: 5. Menšík Lukáš, 9. Menšík Lukáš, 65. Abrahám Radek, 74. Smola David - 14. Mauer Miroslav

Ve druhém kole nás čekal první zápas na domácím trávníku, kdy k nám zavítalo Frýdlantské béčko. Pro zápas neby k dispozici Jirka Němec, David Toločko, distancovaný Michal Fejfar (stop na 5 zápasů), Míra Kodet, Jan Tříska a dlouhodobě zraněný Jakub Štefan, který se snad brzy zapojí do tréninku.
Začátek zápasu domácím Žibřidicím vyšel náramně, podařilo se rychle vstřelit 2 branky, kdy autorem obou gólu byl Menšík. I nadále domácí tým ovládal hru, avšak ve 14.minutě se podařil hostům rychlý protiútok a hostující útočník Mauer snížil na 2:1. Postupně se hostující Frýdlant dostával do hry, naopak domácí Žibřidický tým se začal trápit, vázla mu kombinace, bylo k vidění hodně nakopávaných balónů bez mezihry. Šance na obou stranách nikdo do konce poločasu nevyužil, kdy pouze po střele domácího Matěje Šorejse zazvonilo břevno za Frýdlantským brankářem. V druhé půli byl boj o to, kdo vstřelí branku, hostující Frýdlant srdnatě bojoval, ale pomalinku začínala přebírat otěže zápasu domácí Žibřidická jedenáctka. Rozhodnutí přišlo v 65.minutě, kdy vstřelil branku z trestného kopu Abrahám Radek. To domácí uklidnilo, a vrátila se jim postupně jistota na kopačky, výsledkem byla krásná kombinační akce, kdy domácí Smola zavěsil míč do Frýdlantské branky. Poté se již utkání v poklidu dohrálo a domácí Žibřidice si připisují 3 body do tabulky za vydřenou výhru, hostujícím je třeba pogratulovat za srdnatý a bojovný výkon, domácí tým Žibřidic velmi potrápil.
Tento zápas sice nebyl ideálním výkonem, ne všem se tento zápas podařil, ale je třeba kluky pochválit za bojovnost, není umění vyhrát když se daří...
No a teď už můžeme myslet na další kolo, kdy nás čeká v sousední Zdislavě tradiční derby, dnes již s Rynoltickým béčkem.
Věříme, že nás příští sobotu 2.9. od 17:00 přijedou naši skvělý fandové podpořit. :)