Chotyně - SK Žibřidice

Chotyně

Work > Rok 2017 podzim

Včera sehrál náš tým další zápas soutěže v nedaleké Chotyni. Náš tým nastoupil do zápasu jako favorit a nutno říci, že od začátku tuto úlohu potvrzoval. Domácí celek měl až příliš velký respekt k Žibřidicím a hrál velmi zataženě. Přesto se nám dařilo pronikat domácí obranou, úvodní šance nikdo z kluků nevyužil, ale v 11.minutě krásně pronikl po lajně Radek Abrahám a byť byl faulován, dohrál akci a skóroval. Bohužel se ukázalo, že při tomto gólu utrpěl zranění a musel být záhy střídán. To však neovlivnilo naši hru, domácí celek spoléhal jen na nakopávané míče na své útočníky, ale naše obrana se tentokráte vyvarovala chybám. Postupně se nám dařilo navyšovat skóre proti odevzdanému soupeři, kdy se trefil Danny, David Smola a Meny. A poněvadž další vypracované šance se nám nepodařilo proměnit, skončil poločas naším vedením 4:0.
Druhá půle se víceméně již jen dohrávala z povinnost, náš celek trochu polevil s vědomím, že se mu nemůže nic stát, a tak v druhé půli padlo po jedné brance na každé straně, kdy za nás skóroval podruhé Danny. Je mi líto, že kluci nejsou více hladový po gólu a nepodařilo se jim udržet tempo hry z první půle. Ale přesto si vezeme z Chotyně povinné 3 body po jednoznačném průběhu a výsledku 5:1 pro nás. Pozitivem je, že na 14 minut naskočil po dlouhé zdravotní pauze Štofi.
Opět je třeba poděkovat našim fanouškům za jejich podporu v hojném počtu a tímto je zveme příští sobotu na náš domácí trávník v Žibřidicích, kdy od 15:00 přivítáme velmi silnou Novou Ves.