30042016_Vratislavice - SK Žibřidice

30042016_Vratislavice

Work > Rok 2016 jaro
Zpočátku se domácím moc nedařilo, ale Žibřidice nedokázaly své nebezpečné šance využít. Zejména Danczi nebo kapitán Kopecký, jejichž střely buď létaly těsně okolo branky, nebo je zneškodnil brankář Vratislavic David Zeman. Po 20 minutách se hra začala vyrovnávat, možnosti měli naopak domácí. Dědič, Štěpánek a Žabka nejprve neproměňovali, ale v 30. se po rohu Štěpánka trefil Stolín hlavičkou pod gólmana o zem a bylo to 1:0. Hosté pak opět zkoušeli dlouhé pasy na své útočníky. V 39. min. se po rohovém kopu domácích dostali hosté do protiútoku, který Vratislavičtí nezachytili, a po cetru Dancziho k zadní tyči vyrovnal Menšík na 1:1. V druhé půli se snažili domácí o větší pozornost v defenzivě, míče už jim po nakopávaných balonech tolik nepropadávaly. V 63. po faulu na Dědiče proměnil Žabka penaltu a hosté herně odpadli. Převahu Vratislavic pak ještě zužitkoval po krásné individuální akci Štěpánka volný Dědič na konečných 3:1