29092015_Višňová - SK Žibřidice

29092015_Višňová

Work > Rok2015p

NAPSALI O NÁS:
 Višňovská rezerva nastoupila bez gólmana, s hráčem Bláhou v brance, a zaměřila se od počátku na důslednou defenzivu a pokusy o brejky. Jeden z nich hostům vyšel už v 10. minutě a autorem vedoucího gólu byl (kdo jiný?) Martin Štrbák, autor zatím všech branek višňovského béčka v tomto ročníku. Domácí však během šesti minut výsledek otočili díky úspěšným trefám Kodeta a J. Peřiny a do kabin šli s těsným vedením. Po změně stran zvolila Višňová ve snaze o vyrovnání taktiku nakopávaných míčů ve stylu „vše na Štrbáka“, ovšem to by ty míče musely být aspoň trochu přesné. Štrbák v podstatě žádnou pořádnou přihrávku nedostal. Naopak domácí soupeře dokázali zatlačit, byli více na míči a svou převahu vyjádřili dalšími třemi góly – v 62. a 76. minutě byl úspěšný Danczi a v 80. Josef Kopecký. Výsledek 5:1 znamená historickou první výhru nováčka ze Žibřidic v přeboru okresu.