28042012_Pencin - SK Žibřidice

28042012_Pencin

Work > R2012

ŽIBŘIDICE - PĚNČÍN  2:0 (1:0)        28.04.2012                                           --->FOTO<--
30“ a 65“ Danny
Tak máme za sebou již 3.domácí utkání v jarní části sezóny. Je velmi potěšující, že se nám podařilo udržet jarní vítěznou šňůru a připsali jsme si již 4.výhru v řadě po vítězství nad velmi kvalitním týmem Pěnčína.
Opět jsme byli svědky experimentů se sestavou, zvláště v obranných řadách. Zároveň nastoupil poprvé v základní sestavě Honza Peřina, který k nám přišel na hostování z(loni hrál ve Zdislavě). Nutno podotknout že odehrál velmi dobré utkání.
K samotnému zápasu:
Dle očekávání se snažilo hostující mužstvo z Pěnčína tvořit hru, ovšem nám se dařilo pokrývat střed hřiště a hra se převážně odehrávala mezi šestnáctkami. Pěnčín praktikoval kombinační nátlakový fotbal, kdežto náš tým se snažil o rychlý přechod do útočné fáze. Ve 20.minutě se ke střele dostal hostující hráč, ovšem zde nás zachránil na brankové čáře Jarda F., který prudkou střelu hostujícího hráče lehce zpracoval na prsou.
Ve 30.minutě jsme byli svědky krásné fotbalové akce okořeněné prvním gólem. Po zisku míče na naší šestnáctce Fery vyvezl po lajně balón až k soupeři, kde poté z levé strany poslal nádherný centr Peří před branku soupeře a Danny zavěsil hlavou!
Po vstřeleném gólu nás zachránil Dave., který parádní robinsonádou vytěsnil přesnou střelu Pěnčínských zpoza šestnáctky na roh. V prvním poločase jsme ještě zahrozili z několika rychlých protiútoků, ale gól už se nepodařilo vstřelit.
Do 2.poločasu jsme vstupovali s cílem pojistit vítězství druhým gólem a udržet Pěnčínské na "uzdě". Hned na začátku 2.půle došlo k velmi hrozivé srážce našeho brankáře s Píďou. Zde ukázal Píďa svoje velké fotbalové srdce a se sebezapřením a naraženými žebry odbojoval utkání až do konce.
Vě se nám podařilo vstřelit 2.gól, když Danny chladnokrevně doklepl míč do sítě po zaváhání hostujícího brankáře.
Poté jsme již byli svědky utkání, kdy si naše mužstvo kontrolovalo stav a soupeře k ničemu nepustilo, byť mělo mužstvo Pěnčína po většinu času míč ve svém držení. A tak skončilo utkání našim zaslouženým vítězstvím 2:0.
Závěrem chceme poděkovat celému mužstvu za výborný sportovní zážitek a jejich nesmírnou bojovnost, dík patří všem od brankáře po Jardu Karbana., který se dnes bohužel nedostal ani na lavičku náhradníků.
Tímto vítězstvím zveme všechny fanoušky na výjezd příští sobotu 5.5.2012 do Václavic, kde se od 15hod.utkáme s lídrem tabulky.

Sestava: Dave, Jarda F., Přéma, Peří(75.Jumbo), Milan, Píďa, Bůca, Pepa, Dan(87.David T.), Fery, Danny
Rozhodčí: Filipi
Střely na branku: 6:4 + góly
Střely mimo: 8:5