1. B třída západ
Přejít na obsah

24042015_Rynoltice

Work > Rok2015j

RYNOLTICE B - ŽIBŘIDICE             2:2 (1:1)                                                    25.04.2015

27“, 73“  - 7“ Danny, 59“ Pepa

Tak v sobotu nás čekalo tradiční derby ve Zdislavě, nyní s Rynoltickým béčkem. Domácí tým vzal tento souboj prestižně a do hry nasadil posily z "A" týmu. Nám tentokráte chyběl Kůča, Dominik a David T, naopak se uzdravil brankář David P.
Dle očekávání se na malém hřišti hrála spíše nakopávaná bez větší mezihry,plná osobních soubojů. Již v 7.minutě se nám podařilo jít do vedení po standardní situaci, kdy po centru Bůci skóroval hlavou Danny. Chvíli potom musel nuceně střídat Patrik, kterého nahradil Kochy. V první půli byl náš tým nebezpečnější, ovšem tutovka Franty zůstala nevyužita, navíc Meny nastřelil břevno. Naopak domácím se podařilo po rohovém kopu vyrovnat, kdy hlavou skóroval domácí hráč. A tak se nám nepodařilo zužitkovat herní převahu a do kabin se šlo za stavu 1:1.
Druhá půle začala podobně jako první, mnoho nakopávaných míčů a boj o každý metr trávníku. Po 15 minutách druhé půle se postavil k rohovému kopu Fery a našel přímo hlavu našeho kapitána Pepana, který nás dostal opět do vedení. Ovšem domácí celek se nevzdal a začal nás postupně přehrávat, kdy hrozil zejména z velkého množství rohových kopů, V polovině půle kopal snad 5 rohových kopů v řadě a i se štěstím se nám podařilo je odvrátit do bezpečí. Nicméně domácím se nakonec podařilo vyrovnat, jak jinak nežli po rohovém kopu a jak jinak nežli hlavou. V závěru ještě neproměnil slibnou příležitost Dan a tak zápas skončil spravedlivou remízou 2:2. V tomto zápase se skórovalo jen po standardních situacích a pouze hlavou. Každopádně je třeba říci, že se hrál velmi zajímavý zápas, plný bojovnosti a konečná remíza je spravedlivá, první půle patřila nám, druhá zase domácím. Pro domácí radost, pro nás smutek. Nicméně je třeba zvednou hlavy a soustředit se na další zápas, kdy příští sobotu od 15 hodin budeme hrát přímý souboj o čelo tabulky s hostující Stráží nad Nisou. Věříme, že nás přijdou fandové opět podpořit. A tímto je zveme na naše hřiště již na poledne, kdy v předzápase od 12:00 sehrají mladší žáci zápas s MFK Podještědí.

Sestava: Dave -  Patrik (21.Kochy), Přéma, Píďa, Bůca – Tomáš, Meny, Fery, Dan – Pepa, Danny

Rozhodčí: Pelikán, Drahoš, Kvítek

Střely na branku: 2:3(1:3) + góly

Střely mimo: 7:10(3:5)

Rohy: 12:5(2:3)

Fauly: 17:17(6:9)

Žk: 3:2

Ještě pár slov k žákům: starší čekal zápas s prvním celkem tabulky a výsledek byl nakonec pro nás krutý: 12:0 pro Mimoň. Mladší žáky čekalo utkání v Krásné Studánce a po boji se radoval nakonec domácí tým, který zvítězil 5:2. Oba naše góly vstřelil Dan. Mladší žáky nyní čeká ve středu od 17:00 na našem hřišti celek z Doubí a poté zmiňované sobotní utkání.