ŽIBŘIDICE CHOTYNĚ    3:1 (1:0)     19.04.2014
6“  a 47“ Danny, 60“ Pepa

6“ a 47“ Danny, 60“ Pepa 70“

Tentokráte na naše hřiště zavítal tým Chotyně. Opět se to neobešlo bez absencí, kdy nám scházel Kochy, Meny, Čáp, Buffon a Milan. Ovšem už se do dresu po 8 měsících oblékl Kůča a trenérské duo mu dalo důvěru v základní jedenáctce.
Úvod zápasu patřil nám, dařilo se nám rozvíjet akce po lajnách a hostům to dělalo nemalé potíže. Při jedné z našich akcí našel Fery přesným pasem Dannyho, který dopravil míč do hostující sítě. Další 2 tutovky se nám již nepodařilo využít, kdy i prázdná branka byla pro nás překážkou... Ovšem po 30 minutách musel pro zranění střídat Dan, kterého nahradil Jumbo. Hostující tým se zvedl a v poslední 15minutovce několikrát prověřil naší obranu.
Úvod 2.půle se nám výrazně povedl, kdy po 2 minutách přidal svůj druhý gól Danny a po dalších 10 minutách skóroval Pepa K. Ale hostující tým se nevzdal a nadále sympaticky bojoval o každý balón, za což mu bylo odměnou gól v naší síti. Pak se nám nepodařilo využít několik vyložených šancí a zápas se v poklidu dohrál. A tak se mohla slavit další výhra, tentokráte v poměru 3:1. Je třeba pochválit i hostující tým za velmi dobrý a bojovný výkon, jistě budou v příští sezóně ještě lepší. Díky kvalitní hře hostujících to nebyl pro nás jednoduchý zápas, ale podařilo se nám ho zvládnout a nyní se již můžeme těšit na příští sobotu, kdy zavítáme na horkou půdu do Českého Dubu (hraje se v BOHOMILČI).
Závěrem musíme dnes vyzvednout Kůču, který nastoupil po těžkém zranění na hřiště s 8 měsíční pauzou a podal velmi dobrý výkon a navíc zvládl uběhat celých 90 minut.

Sestava: Dave -  David(78. Jarda), Pepa, Píďa, Bůca Tomáš(65. Peky), Péřa, Fery, Dan(30. Jumbo) Danny, Kůča
Rozhodčí: Pelikán
Střely na branku: 7:7(2:3) + góly
Střely mimo: 9:6(7:3)
Rohy: 6:3(1:1)
Fauly: 12:8(8:3)