15052013_Chotyne

Work > R2013

CHOTYNĚ  -  ŽIBŘIDICE    3:3 (1:2)         15.05.2013
41“, 46“ a 67“  -  7“ a 45“ Fery, 81“ Danny
Ve středu 15.5. odehrál náš tým předehrávku posledního kola v Chotyni. Na půdu posledního týmu soutěže cestoval náš tým jako velký favorit. Nakonec se nám dokonce na tento den sešla poměrně slušná sestava s minimem absencí. Bohužel průběh zápasu tomu neodpovídal. Již v 15. Minutě musel střídat náš kapitán Pepa K. pro zranění z minulého zápasu, kdy se nakonec ukázalo, že si v utkání s Camelem přivodil zlomeninu lýtkové kosti … Zpět  k zápasu, do vedení se dostal náš tým po krásné akci Feryho, který odehrál opět vynikající zápas. I nadále byl náš tým výrazně lepší, ovšem další šance se mu nepodařilo zužitkovat, naopak domácí z ojedinělého útoku skórovali po chybě našeho gólmana. Ovšem záhy se nám minutu před koncem poločasu podařilo jít opět do vedení po druhém gólu Feryho.
Druhý poločas nám však vůbec nevyšel, naše hra byla velmi rozháraná s mnoha nepřesnostmi, domácí velmi bojovná jedenáctka hned na začátku druhé půle vyrovnala po střele ze střední vzdálenosti, kdy balón před naším gólmanem výrazně změnil směr. Byť měl náš tým optickou převahu a byl více u míče, scházela mu finální fáze. Přesto se podařilo vybojovat pokutový kop po úniku Jakuba, který bohužel Píďa neproměnil.  Po další ojedinělé akci domácích se podařilo Chotyňským dostat do vedení po doražené střele z přímého kopu. Poté začalo velké dobývání domácí svatyně, což se nakonec pár minut před koncem podařilo, kdy se o vyrovnání postaral náš nejlepší střelec  Danny.
A tak nakonec zápas skončil remízou 3:3, je třeba poblahopřát soupeři ke statečnému a bojovnému výkonu, náš tým si za předvedenou hru vítězství nezasloužil. Tento zápas nevyšel mnoha hráčům, a byl to první zápas jarní části sezóny, kdy si celé mužstvo zasloužilo kritiku. Nicméně i takové zápasy přicházejí, jedná se o dlouhodobou soutěž, ovšem je třeba se vrátit k bojovnosti a plnému nasazení.
Závěrem opět komentář autora k rozhodčímu: zápas řídil zkušený rozhodčí pan Zelenay.  Celý zápas odpískal ze středového kruhu, tudíž neměl plný přehled o dění na celém hřišti, čehož dokázalo lépe využít domácí mužstvo. Bylo důležité se umět přizpůsobit způsobu rozhodování pana rozhodčího, což dokázal z našeho týmu pouze Pepa Č. a Honza., který pochopil, že pokud spadne a zakřičí auu bude pískáno…Každopádně zápas neovlivnil, v důsledku ho odpískal s přehledem sobě vlastním. Navíc se hrál oboustranně fair fotbal.      T.T.

Sestava: Dave -  Milan, Peří, Píďa, Kochy Dan (58. Pepa Č.), Bůca, Fery,Honza, Pepa K. (15.Kuba) - Danny
Rozhodčí: Zelenay
Střely na branku: 2:6(1:2) + góly
Střely mimo: 5:12(1:6)
Rohy: 2:7(2:5)
Fauly: 11:12(1:5)