10102015_Řasnice - SK Žibřidice

10102015_Řasnice

Work > Rok2015p

NAPSALI O NÁS:

V Řasnici se střetly dva poslední týmy tabulky a oba chtěly napravit bilanci z posledních týdnů domácí měli za sebou sedm porážek v řadě, hosté pět… V 5. minutě domácí nic nevytěžili ze závaru po rohovém kopu, v 6. prosvištěl trestný kop Zimmermanna kousíček vedle tyče, v 7. šel Skabrouth po dlouhém výkopu brankáře sám na branku, ale nedal, v 8. vyrazil brankář Peřina Halíkovu střelu na roh. Drtivá desetiminutovka byla nakonec přece jen úspěšně zakončena, když v 10. Skabrouth tentokrát svou akci tváří v tvář gólmanovi korunoval vedoucím gólem. Hosté vyslali první střelu na branku v 12. minutě, ale domácí brankář Franc si poradil. O dvě minuty později po špatném odkopu domácích nastřelili Žibřidičtí tyč, v 15. hezkou kombinační akcí rozebrali řasnickou obranu a Danczi vyrovnal na 1:1. Poté se opět dostal ke slovu domácí tahoun Filip Skabrouth. V 19. svůj další samostatný únik ještě neproměnil, ale v 27. předvedl ukázkovou parádu od poloviny hřiště obešel čtyři protihráče a zakončil přesnou střelou do protipohybu brankáře 2:1. V 60. zahrával Skabrouth trestný kop, brankář Peřina vyrazil míč do strany, vyrazil i dorážku Martina Krýchy, ale na další střelu téhož hráče už neměl šanci dosáhnout 3:1 pro Horní Řasnici. V 83. neplatil řasnický gól pro ofsajd a po protiútoku došlo ke kuriózní situaci, kdy Martin Krýcha chtěl dát po centru Jaroslava Kopeckého zpětnou hlavičkou malou domů, ale nevšiml si že gólman Franc vyběhl a balón skončil v řasnické síti 3:2. Po inkasované vlastní brance domácí poněkud zpanikařili a pustili soupeře do mohutného tlaku. Žibřidičtí měli sérii tří rohových kopů, ale domácí již s vypětím všech sil těsnou výhru ubránili.