04062011_Vaclavice - SK Žibřidice

04062011_Vaclavice

Work > R2011
VÁCLAVICE - ŽIBŘIDICE  5:1(4:0)
18“, 22“, 37“, 43“, 80“ - 85“ Danczi (Dany) - je to 100 gól v soutěžním utkání SK Žibřidice

Do utkání s domácími Václavicemi jsme vstupovali s jasnou taktikou, zdržet domácí tým co nejdále od naší branky, pokusit se ohrozit domácího gólmana rychlými brejky a pokusit se tak o vstřelení gólu a co nejvíce usnadnit našemu náhradnímu brankáři jeho ostrou premiéru v soutěžním utkání. Tento záměr se nám nepodařilo uskutečnit a domácí tým byl v prvním poločase jasně lepší o čemž hovoří poločasový výsledek 4:0. Druhý poločas byl již daleko vyrovnanější a skončil výsledkem 1:1. Celkový výsledek 5:1 je tak pro nás až velmi krutý. V druhém poločase se začalo na trávníku, (ale i v ochozech stadiónu) pěkně jiskřit, a tak alespoň částečným vítězstvím je to, že se nikomu nic vážného nestalo!

SMUTNÉ - v ochozech to jiskřilo, protože někteří domácí fandové od začátku provokovali a nebyli zrovna nejslušnější - toto by se ještě nechalo přejít - ať si každý fandí jak chce - i když toto s fanděním moc společného s fotbalem nemělo… Když domácí přišli vybírat DOBROVOLNÉ VSTUPNÉ tak všichni naši fandové zaplatili (sice s výhradami k některým domácím fanouškům) ale ZAPLATILI. Po chvíli přišel trenér nebo vedoucí domácích s tím, že jsme nechtěli platit - což považujeme za vrchol neslušnosti!! Svou nevoli jsme dali jasně najevo - čímž se situace zbytečně ještě více vyhrotila… VÁCLAVICE ZAVEĎTE SI VSTUPENKY, KDYŽ TAK VEHEMENTNĚ VYŽADUJETE ,,DOBROVOLNÉ“ VSTUPNÉ.