Vratislavice - SK Žibřidice

Vratislavice

Work > Rok 2017 jaro

V této sezóně poprvé nastoupil v základní sestavě mezi 3 tyčemi Buffon, byť zápas nakonec skončil nepříznivě pro nás, za prohru nemůže a odvedl velmi solidní výkon.
Samotné utkání se hrálo na velmi tvrdém hřišti, balón velmi uskakoval. Již nás čeká jen poslední kolo, ale musím konstatovat se vší vážností, že náš trávník je nejlépe připraven v celé okresní soutěži. Tímto moc děkujeme našemu správci a všem kdo se na tom podílí. :)
Samotné utkání bylo ukázkou našich nevyrovnaných výkonů, tentokráte to byla od kluků zase bída, na hřišti to vypadalo, jako by se naše jedenáctka poprvé setkala, výrazně nám vázla souhra. V první půli Vratislavický tým vstřelil 2 branky, jednu po standartce, kdy naše obrana hrála nedůrazně a druhou po rychlém protiútoku, který domácím výborně vyšel. Domácí tým ještě v první půli nastřelil břevno, ovšem i náš celek nastřelil tyč a za stavu 1:0 se velmi zlobil na rozhodčího za neodpískaný pokutový kop.
V druhé půli to byl od nás jen zmar, snaha byla znát, ale bylo to bez koncepce a finální fáze. Naopak domácí tým postupně dával góly po brejcích do naší odkryté obrany. Jediný náš gól vstřelil chvilku po střídání šikovnou tečí Michal Fejfar.
Víceméně ukázal dnešní zápas naší největší slabinu, a tím je přechodová fáze do útoku, po šestnáctku náš tým ovládal hru, ale bylo to vše moc pomalé a hlavně moc složité a bez zakončení.
Každopádně i tato prohra nás nepoloží, i z negativních věcí je třeba se poučit, a jistě je toto utkání dobrou fackou pro náš tým v přípravě již na nadcházející sezónu.

Nyní nás čeká volný víkend, který vyplníme rozloučením se sezónou před posledním zápasem soutěže v Novém Městě.