Vratislavice - SK Žibřidice

Vratislavice

Work > Rok_2016_podzim

Na základě rozhodnutí STK se v sobotu opakovalo utkání 11.kola Žibřidice - Vratislavice. Bohužel v závěru podzimu se potýkáme s velkým množstvím absencí a trenér Pepa N. měl problém postavit 11 hráčů, nakonec nám musel vypomoci poprvé v sezóně i Lukáš G..
V prvním poločase měl míč na kopačkách více hostující tým Vratislavic, domácím naopak vázla kombinace a k zakončení se dostávali jen ojediněle. Hostům se však nedařilo překonat pozornou domácí obranu včetně brankáře. Nakonec hostující Štěpánek ve 26.minutě po centrovaném míči zavěsil do domácí sítě a poslal Vratislavice do vedení. Do konce poločasu se již nic vážnějšího nestalo a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro hosty.
Druhý poločas a celý zbytek zápasu ovlivnilo vyloučení domácího kapitána Kopeckého po obdržení 2.žluté karty, který z důvodu absencí několika obránců zaskakoval na postu stopera. Domácí tým i v deseti se pokoušel srovnat, hostující tým začal spoléhat na brejky, naopak domácí celek postupně otvíral hru, což přinášelo nebezpečné protiútoky Vratislavic. Jeden z nich po přihrávce za obranu proměnil svým druhým gólem Vratislavický snajpr Štěpánek. V závěru měl hostující tým ještě výhodu pokutového kopu, ale Vratislavický hráč penaltu neproměnil. A tak zápas skončil zaslouženou výhrou Vratislavic, které prokazují formu v závěru podzimu a připisují si již 4. výhru v řadě. Domácí i přes prohru hodnotí podzim úspěšně, pouze závěr podzimu jim nevyšel, kdy ztratil 2 utkání v řadě na domácím hřišti. Je ještě třeba podotknout, že zápas velmi dobře řídili rozhodčí z kraje.
Nenecháme si celkově dobrý dojem zkazit posledními zápasy na domácím trávníku. Kluci děkujeme, v mnoha zápasech vynikající výkony a před podzimem by jistě nikdo 20 bodů nečekal. Cíl střed tabulky byl splněn a nyní můžeme přemýšlet co na jaře...:)
Nyní nás čeká odpočinek o a po Novém roce jako každoročně budeme hrát turnaj v Heřmanicích.