Višňová B - SK Žibřidice

Višňová B

Work > Rok 2018 jaro
Tak jak všichni víte, včera náš Žibřidický tým zvítězil ve Višňové v poměru 6:4. A jak se došlo k této veledůležité výhře? Hlavně se nám podařilo sejít téměř v plné síle, kdy nám chyběl pouze Kuba Štefan, Dan Pípa a na lavičce se pro nemoc šetřil Pepa Malaga. Zápas pro nás nezačal dobře, hned po první útočné akci se dostal do vedení domácí tým Višňové. Ovšem v tomto zápase se ukázalo Žibřidické srdce, kluky to v žádném případě nepoložilo. V 5.minutě střelou zpoza vápna srovnal skóre Radek Abrahám, a hned v 9.minutě nás dostal do vedení v tomto zápase vynikající Pepa Kopecký. I nadále se nám dařilo soupeře přehrávat a odměnou nám bylo vstřelení dalších branek, kdy skóroval opět Pepa Kopecký a Danny. V závěru půle však domácí Višňová snížila, kdy tvrdou střelou z přímého kopu snížil domácí hráč áčka Mazánek. A tak se šlo do kabin za slibného vedení našeho celku v poměru 4.2.
V druhé půli nás domácí tým zatlačil na naši polovinu, a výsledkem byl pokutový kop, který nejlepší střelec soutěže, domácí Šťrbák proměnil. Ovšem poněvadž domácí celek velmi otevřel hru, byla to voda na mlýn pro naše rychlé brejky, a byť jich mnoho zůstalo nevyužito, přeci jen jeden z nich zakončil Meny a poté vybojoval penaltu, kterou Radek Abrahám s klidem proměnil. V závěru zápasu domácí celek pouze upravil skóre na konečných 6:4 v náš prospěch. Byť to z komentáře nevypadá, jednalo se o velmi bojovný zápas, plný soubojů, fotbalových akcí, hádek s rozhodčím či strkanic. Ovšem náš tým nechal na hřiště duši, každý makal více jak na 100%, a celý tým si šel za svým, za výhrou. :) Klobouk dolů pánové, úžasný výkon, takto bojuje tým, takto známe Žibřidice starých dobrých časů, takto se bojuje o postup. :) Moc Vám děkujeme, jeden z nejlepších výkonů v sezóně, právě když to bylo nejvíc potřeba. Samozřejmě moc děkujeme opět našim skvělým fanouškům za podporu i ve vzdálené Višňové samozřejmě i obci Křížany a starostovi za svezení novým "bobíkem", takový komfort nemají hráči ani ve vyšších soutěžích. :)
A toto je snad ta nejlepší pozvánka na poslední zápas sezóny 2017/2018, kdy v sobotu 16.6.2018 od 15:00 hostíme na domácím hřišti Český Dub. Všichni víme oč se hraje, o historický zápis Žibřidického fotbalu a celého Křížanského výběžku, v případě zisku minimálně jednoho bodu se náš Žibřidický tým stane vítězem okresního přeboru. A poněvadž nás čeká perných 90 minut, kdy nás čeká velmi těžký soupeř, moc budeme potřebovat vaši podporu a věříme že nás přijdete podpořit svými hlasivkami. :)