1. B třída západ
Přejít na obsah

Vesec

Work > 2019 jaro
Tak máme za sebou druhé jarní kolo, kdy náš celek přivítal na domácím trávníku Vesec.
Od úvodu zápasu bylo jasné, že Vesec přijel s defenzivní taktikou a čekal na naše chyby a spoléhal na rychlé protiútoky. Našim klukům se nedařilo proniknout zformovanou obranou hostů, naopak brejková hra Vesce nám dělala značné potíže. První šance byla na našich kopačkách, ale Menymu se nepodařilo z voleje trefit mezi tři tyče. A tak z jednoho z protiútoků hostů Vesec udeřil a aby toho nebylo málo, záhy nato skóroval po rohovém kopu. A tak se šlo do kabin za stavu 2:0 pro hosty.
Druhá půle byla již víceméně o dobývání hostující branky, ale nedařila se nám závěrečná fáze a i když náš celek hru maximálně zjednodušil, hostující obrana byla tentokráte bezchybná. A tak zápas skončil zaslouženou výhrou výborně takticky hrajícího Vesce.
Je třeba kluky pochválit za snahu zvláště v druhé půli, ale tento zápas nám prostě nevyšel.
Koho je třeba však pochválit jsou naši opět skvělý fandové, děkujeme za vaši skvělou podporu.
A co nám řekl trenér Marek Tvrzník? :
Utkání vyhraje to mužstvo, které promění víc šancí, než druhý tým. A to byl dnes Vesec. Ne, že by vesečtí hráli nějak oslnivě, ale hráli nepříjemně a takticky, jak jim ordinovali trenéři. My, kdyby jsme dnes měli možnost hrát zápas dvěstě minut, branku bysme nedali. O to víc mě mrzí, že náš tlak byl obrovský. Soupeři stačilo jen kopnout mičudu dopředu. Hodně jsme riskovali, protože jsme museli??? Ne. Naopak. Nám stačilo, kdyby jsme jen chtěli. Musíme jít zápas od zápasu a překvapovat soupeře, znepříjemňovat jim jejich hru. To je to, co umíme. Na druhou stranu, nejsme stroje na body.... A velký dík našim fanouškům a super vytuněnému bubnu.
V dalším kole máme volno, neb nás měl čekat zápas s Holany, které již nejsou v soutěži. A tak Vás zveme na další zápas opět na naše hřiště, kdy v sobotu 18.4. od 13:30 přivítáme první tým tabulky z Pěnčína.