Toločko - SK Žibřidice

Toločko

Work > Rok 2018 podzim
Tak tu máme opožděný komentář k včerejšímu zápasu ve Cvikově. Nebudu Vás nudit průběhem, neb jistě všichni naši fans vědí, že zápas skončil naší první výhrou na venkovním hřišti v poměru 2:0. Zápas to byl spíše bojovný, první půle se nám moc nepovedla, ale z nejhoršího nás zachránil tento zápas exelentní brankář Matěj Dostál, který v 37.minutě lapil penaltu. V druhé půli náš celek již hýřil větším klidem a aktivitou a když šel domácí Cvikov do deseti, tak se nám to podařilo zužitkovat, kdy se nejdříve trefil David Smola a potém Lukáš Menšík po parádní narážečce se Smoličem. A tak si náš tým odváží první 3 body z venkovního zápasu a navíc první nulu, kterou si za dnešní výkon náš gólman plně zaslouží, krom penalty nás podržel i v dalších velkých šancích domácích a tento zápas byl vícemé jeho. :)

A co nám řekl trenér Marek Tvrzník?

Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. Zatímco v úodní části jsme hráli laxně, profesorsky, se spoustou ztrát balónů a nakopávaných nesmyslů, správně nařízenou penaltou, kterou skvěle vychytal gólman, jsme nic nepředvedli. V poločase v kabině musel zákonitě příjít tzv. Fergasonův fén. Upřesnili jsme si co máme hrát. A vyplatilo se. Utkání jsme ovládli a hráli skvěle. Přispěl k tomu famózním výkonem gólman Matěj Dostál, kterému patří dík a vítězství je jeho. Ukázala se i dobrá spolupráce Menyho a Smoliče, kteří se postarali o naše branky. Tři první body vezeme z venku a to mně moc těší.

Toť slova trenéra, velikou pochvalu musím však vyseknout i našim skvělým fans, velká a početná podpora na soupeřově hřišti. Moc děkujeme!!!

A to je ta nejlepší pozvánka na další kolo, kdy v sobotu 6.10 přivítáme na našem hřišti nedaleké Rozstání. POZOR, zápas začíná již ve 12:30