Toločko - SK Žibřidice

Přejít na obsah

Toločko

Work > Rok 2018 jaro
Tak jak jistě všichni víte, máme za sebou poslední zápas sezóny, kdy náš tým přivítal na domácím trávníku mužstvo z Českého Dubu.

Před zápasem bylo jasné, že domácí Žibřidice potřebují získat alespoň bod, což by jim zajišťovalo první místo v okresním přeboru 2017/2018.

Začátek zápasu hostující Dub statečně vzdoroval domácímu favoritovi, ale postupem času Žibřidický tým přebíral taktovku zápasu. První půle nakonec vyzněla v souboj domácích hráčů s brankářem Dubu a brankovou konstrukcí, neb domácím se podařilo vstřelit 3 góly, ale zároveň nastřelit 4 břevna a další několik tutovek vychytal hostující gólman.

Druhá půle byla již jednostrannou záležitostí domácích a v poklidném tempu si domácí Žibřidický tým dokráčel k vítězství 7:0, kdy se zaskvěl hattrickem Lukáš Menšík.

A tak po závěrečném hvizdu vypukla v Žibřidicích velká oslava po historickém úspěchu fotbalistů Žibřidic.

Děkujeme všem našim skvělým fandům za úžasnou podporu.

A nyní slavme, radujme se a užívejme si toho blaženého pocitu velkého úspěchu.