1. B třída západ
Přejít na obsah

Pěnčín

Work > 2019 jaro
Tak jak všichni víme, v sobotu sehrál náš tým zápas kola, kdy se utkal druhý tým s prvním. Náš celek přivítal na domácím trávníku vedoucí tým tabulky z Pěnčína.
V samotném utkání bylo znát, že se potkávají 2 velmi kvalitní týmy, celý zápas se hrál fotbal na velmi vysoké úrovni. První poločas, zvláště jeho začátek patřil hostům z Pěnčína, kdy byl hostující tým aktivnější a dostal se do vedení po rohovém kopu, kdy se našemu stoperovi nepodařilo uklidit balón a z dorážky zavěsil hostující hráč. Postupně se klukům dařilo dostávat do zápasu a i vyrovnat, kdy po našem rohovém kopu se dostal odražený míč za vápno, který nádherně trefil Abrc a srovnal skóre na 1:1.
Druhý poločas se dostal náš celek již do zápasu a byl minimálně vyrovnaným soupeřem hostům z Pěnčína. Avšak hostující obrana pracovala bez chyb a velmi těžko se nám dařilo propracovávat se k zakončení. Když už vypadlo, že zápas spěje k remíze, 4 minuty před koncem, jak jinak, než z rohového kopu skóroval hlavou hostující hráč a vystřelil tak hostům vítězství. Zápas, který měl skončit spíše remízou nakonec skončil šťastnou výhrou hostů. Ovšem klukům je potřeba pogratulovat k výbornému výkonu plný bojovnosti, kdy excelentní zápas odehrál zvláště Meny.
A co nám řekl trenér Marek Tvrzník:
Já osobně jsem s utkáním spokojený. Kluci hráli dobře. V druhém poločase byli lepší a 35 minut měli Pěnčín na lopatě. Naše jediné dvě chyby, soupeř potrestal. Zápas byl zajímavý tím, že kdo si přál prohru hostů, ten byl zklamaný. Ten kdo chtěl vidět hezký fotbal, a to, jak umíme potrápit favorita, musel být z kluků nadšený. To jsem byl já. I když jsem si moc přál Pěnčínu sebrat všechny body. Jak jsem ale psal. Na kluky jsem pyšný, co předvedli. Velký dík fanouškům. Byli jste opravdu slyšet....
Jak řekl trenér, moc děkujeme našim fanouškům za jejich podporu a tímto Vás zveme na další zápas, kdy zajíždíme v neděli do Starých Splavů, kde se od 16:00 utkáme s Doksy.
Na zápas bude vypraven autobus, odjezd ve 14:00 ze Žibřidic.