1. B třída západ
Přejít na obsah

Holany

Work > Rok 2018 podzim
Kdo na tento zápas přišel, jistě nelitoval. Hrál se velmi pohledný kombinační fotbal plný šancí na obou stranách. Nám se dařilo pozorně bránit a ve 22. minutě po krásném průniku Dannyho a jeho nezištné přihrávce otevřel skóre Tomáš Jaček a poslal nás do vedení. Soupeř z Holan zůstal opařený, a iniciativa byla v té chvíli na našich kopačkách, čehož se nám podařilo využít, kdy se k míči na hranici pokutového území dostal Jirka Kučera a nekompromisně zakončil. Poté měl ještě šanci David Smola, ale jeho střela skončila těsně nad břevnem hostujícího gólmana. V 31.minutě však hostující tým po zaváhíání naší obrany snížil. To naše kluky malinko srazilo a hostující celek z Holan převzal iniciativu. a nakonec se hostům podařilo i srovnat, kdy vsřelil svůj druhý gól hostující kapitán Kýček. Nakonec byl náš tým rád, že rozhodčí ukončil první poločas.
Do druhé půle se po trenérské bouři v kabině vrátil náš tým do zápasu, a od začátku druhé půle začal hrát opět aktivně. Ve 49.minutě nastoupil na hřiště Franta Kodet, který vystřídal zraněného Michala Fejfara. Již v 50.minutě nás poslal opět do vedení Dannny. A i nadále se nám dařilo dostávat do šancí, nejdříve spálil tutovku Fery, ale v 57.minutě byl v pokutovém území faulován David Smola a nařízený pokutový kop Radek Abrahám s přehledem proměnil. Soupeř z Holan se ještě snažil zápas zvrátit, ale díky skvělé obranné hře celého týmu, se nám dařilo nátlakové hře hostů odolávat, a náš gólman Dosty již nepustil za svá záda žádný míč. Naopak se nám dařilo chodit do rychlých protiútoků, ale žádnou ze šancí se nám již nepodařilo využít. A tak náš tým doslova vybojoval v nádherném utkání plných gólů, po skvělém výkonu první 3 body za výhru 4:2.
Vyzpovídal jsem samozřejmě i našeho trenéra Marka Tvrzníka:
Co k tomuto zápasu říct??? Jen to, že kluci dneska poprvé poznali hned několik věcí:
Jak moc bolí tři body.
Jak moc chutná vítězství.
A rozdíl v kvalitě soutěží.
Velmi moc jim chci poděkovat a pogratulovat k prvním bodům. Hráli skvěle a nechali na hřišti obrovské srdíčko. Je potřeba pochválit i naše fanoušky za jejich skvělou podporu. Děkujeme!!!
Po velké facce z Vesce přišlo příjemné pohlazení. Zasloužili si ho opravdu všichni. Pro mně tento zápas byl neuvěřitelný v tom, že mi borci dokázali co v nich je. Že hrají srdcem, že fotbal hrát umějí a nejdůležitější na tom všem je, že tomu všemu dávají a obětují maximum co v nich je.
Zato před nima skmekám a kloubouček hoši. :)👏
Tak to byla slova trenéra, dovolím si na ně navázat a opravdu všem poděkovat za úžasný fotbalový zážitek, hráčům za skvělý výkon, divákům za jejich opět perfektní podporu.
A tak si dovolím Vás pozvat na další zápas, kdy příští sobotu 1.9. hrajeme od 17:00 v Pěnčíně.