1. B třída západ
Přejít na obsah

Hlavice

Work > Rok 2017 podzim

Jak všichni vědí, náš tým zvítězil v Hlavici 5:1, ale jak se k této výhře dospělo? Do zápasu nastoupil náš tým oslaben o stabilní hráče, kdy pro zranění zůstal na lavičce Přéma Herclík a v útoku nám chyběl Danny. A pak, do zápasu nastoupil tým, který byl řekněme ne plně koncentrován na zápas, u některých z důvodu podcenění soupeře, u jiných z důvodu částečného zranění, někdo byl fyzicky vyčerpán již před zápasem a další mám dojem vyběhával kocovinu. A to vše se podepsalo na úvodu zápasu, kdy náš Žibřidický celek zaspal začátek a již v 7.minutě inkasoval, klukům se sice podařilo ve 13.minutě srovnat Davidem Smolou, ale i tak byl překvapivě nebezpečnější domácí tým, který je na posledním místě tabulky. Postupně však náš tým začal přebírat otěže zápasu a k rozhodnutí došlo po půl hodině hry, kdy skóroval po pěkné křídelní akci Matěj Šorejs a chvíli nato přidal třetí gól Lukáš Menšík.
Druhá půle se hrála převážně na půlce domácí Hlavice, ale nám se dařilo hůře dostávat do koncovky, neboť domácí tým velmi dobře bránil, včas k nám přistupoval a ukázal velkou bojovnost i za nepříznivého skóre. Přesto se nám podařilo v druhé půli vstřelit 2 góly, kdy se nejdříve trefil Radek Abrahám a v 57.minutě přišla nejkrásnější akce zápasu, kdy po ose Meny-Tomáš - Pepa Kopecký poslední jmenovaný zakončoval do odkryté branky, po krásné kombinační akci. Zbytek zápasu se již v klidu dohrál, domácí tým nadále precizně bránil a nám se již nepodařilo vypracovat další šance, která by vedla ke gólu.
Pro kluky jistě poučení, že do každého zápasu musejí nastupovat plně připravení a koncentrovaní. Zvláštní pochvalu si ode mne zaslouží Dan Vávra (zasvěcení vědí proč)                                                 :)
A jak jsem psal, podpora našich fanoušků v Hlavicích byla úžasná, neb se tam sjelo velké množství našich věrných fandů,.
Již nyní se můžeme těšit na sobotu, kdy přivítáme na domácím trávníku velmi nebezpečný a nevyzpytatelný celek Hrádeckého béčka. Hrát se bude již tradičně od 15:00 a věříme, že kluci potěší naše srdce další výhrou.