Dolní_Řasnice - SK Žibřidice

Dolní_Řasnice

Work > Rok 2017 podzim

Byť konečný výsledek 7:2 vypadá jednoznačně, hostující Dolní Řasnice velmi potrápila domácí ze Žibřidic. Domácí tým sice začal náporem, ale vázla mu koncovka a finální fáze hry. Hostům z Řasnice se povedl v 9.minutě rychlý protiútok a dostal se do vedení. Záhy nato však domácí tým vyrovnal z pokutového kopu. I nadále se hrál za vytrvalého deště velmi zajímavý zápas, kdy hostující tým oplýval velkou bojovností a nedával domácím nic zadarmo. Ve 23.minutě poslal domácí do vedení Menšík, další šance se domácím Žibřidicím nepodařilo proměnit. A tak se šlo do šaten za stavu 2:1.
Úvod druhé půle vyšel výborně domácím, kdy skóroval pohotovou střelou David Smola. Mezi 60.-75. minutou přišla rozhodující fáze zápasu, kdy se nejdříve podařilo hostům z Řasnice snížit na 3:2, poté po chybě domácí obrany hostující útočník trefil jen tyč, kdy mohli hosté výrazně zdramatizovat utkání. Naopak v 68.minutě byl vyloučen hostující hráč a domácí Žibřidice velmi brzy využily přesilovku kdy se prosadil střídající Kopecký. Poté již hostující tým odpadl a domácím se podařilo vsítit další branky. Postupně přidal branky Meny, opět Pepa Kopecký, který potvrdil svůj "čich" na góly a závěrečný účet dokonal povedenou střelou Dan Vávra.
I přes jasnou výhru nemůžeme být úplně spokojeni, výkon našeho týmu nebyl optimální a musíme nadále pracovat na zlepšení.
Moc děkujeme fanouškům za podporu i v tak nevlídném počasí.
Příští týden nás čekají 2 venkovní utkání, kdy nejdříve ve čtvrtek od 15:00 hrajeme v Českém Dubu a v sobotu opět od 15:00 v Chotyni. O výjezdu autobusu se jedná a včas Vás budu informovat.