1. B třída západ
Přejít na obsah

Doksy_B

Work > 2019 jaro
S opožděním se vracím ještě k našemu nedělnímu zápasu ve Starých Splavech, kde se náš tým utkal s Doksy "B".
Jak jistě všichni vědí, zápas skončil remízou 1:1, kdy již ve 4.minutě nás poslal do vedení Máca Tvrzník. Následně se naši dominanci nepodařilo zužitkovat v další góly a po 30. minutách hry domácí tým Doks po rohovém kopu srovnal. Byť byl náš celek fotbalovější, nepodařilo se nám již strhnout výhru na naší stranu, naopak v poslední minutě domácí tým Doks promarnil tutovku a tak můžeme být rádi za bod.
A co nám řekl trenér Marek Tvrzník? :
Je vidět, že žijeme z minulých úspěchů. Stále máme pocit, že někdo za nás na hřišti něco udělá navíc. Neproměňujeme celkem dost gólových šancí a tím si ztěžujeme svoji pozici v utkáních. Místo klidu, se sami dostáváme pod tlak. Jako například dnes. Kdyby soupeř před koncem proměnil tutovku, odjeli bychom z Doks bez bodu. Netrénujeme tak, jako minulý rok. Euforie z nás opadla a ničím jsme ji nenahradili. Jsem z toho hodně mrzutý, ale pokusím se klukům změnit nynější návyky. Jsem stará škola a vím, že fotbal je dřina. Tam se musíme posunout. Dnes nás fanoušci přijeli opět povzbudit. Děkujeme!!! A zároveň se omlouvám za náš výkon. Slibuji, že se pokusím udělat maximum, aby jste na place viděli bojovníky a trénující fotbalisty, jak je znáte.
Opět děkujeme našim věrným fanouškům za podporu i ve vzdálených Splavech.