Přejít na obsah

30042011_Zdislava

Work > R2011

ZDISLAVA - ŽIBŘIDICE  2:0(0:0)
DERBY- s lídrem tabulky jsme odehráli vyrovnané a bojovné utkání, kčemuž velkou měrou pomohli i naši fanoušci, kterých jsme měli převahu, a kteří nám svým povzbuzováním vytvořili DOMÁCÍ PROSTŘEDÍ - děkujeme!! Bohužel se nám pro ně, podobně jako s Osečnou nepodařilo získat ani bod.
První poločas byl vyrovnaný a boj se odehrával především uprostřed hřiště. Domácí v první půli dvakrát trefili břevno. Také my jsme měli několik slibně rozvíjejících se akcí, ale nic jsme nedotáhli až do konce. Začátek druhého poločasu pokračoval tak jak první skončil - vyrovnanou hrou. To se bohužel pro nás změnilo v 73.minutě kdy se ke střele svou ,,slabší‘‘pravou nohou dostal FERY a dal na
První poločas byl vyrovnaný a boj se odehrával především uprostřed hřiště. Domácí v první půli dvakrát trefili břevno. Také my jsme měli několik slibně rozvíjejících se akcí, ale nic jsme nedotáhli až do konce. Začátek druhého poločasu pokračoval tak jak první skončil - vyrovnanou hrou. To se bohužel pro nás změnilo v 73.minutě kdy se ke střele svou ,,slabší‘‘pravou nohou dostal FERY a dal na 1:0. Ke konci zápasu už nám docházeli síly, zčehož pramenila série rohů domácích. Jeden z nich se jim podařilo využít v 90.minutě kdy se hlavou prosadil Tomáš Dobrovolný 2:0. Sice jsme prohráli, ale i přesto si zaslouží naši hráči poděkování!!!
Zvláštní PODĚKOVÁNÍ patří trojici rozhodčích (Špecián, Popelář, Kubáčková), kteří zápas zvládli ve velkém stylu a přispěli tak k pohodě na hřišti i v hledišti! DÍKY VÁM!!!