Work > Rok2015j

BÍLÝ KOSTEL B - ŽIBŘIDICE         0:4 (0:3)
                                                   29.03.2015

22“ a 43“ Pepa, 32“ Fery, 75“ Aleš

Po zimní přestávce, nám začala jarní část sezóny předehrávkou posledního kola v Bílém Kostele, neboť na tento termín připravujeme žákovský turnaj.
V zimní pauze náš tým odehrál turnaj v Heřmanicích, kde skončil na 2.místě a 3 přátelské zápasy, tedy krom tréninků. V kádru našeho týmu došlo k pár změnám: na trenérském postu převzal A.Toločko žáky a pro náš "A" tým se podařilo zajistit nového trenéra Petra Zimáka. Co se týče hráčů, tým opustilo bratrské duo Peřinů, které nyní hraje v I.A. třídě v Rynolticích, naopak náš tým doplnil Lukáš Menšík, Přéma Herclík a Patrik Olbrich.

Pojďme k zápasu: Pro pracovní povinnosti nám chyběl Danny a David T.
Úvod zápasu byl z obou stran velmi opatrný, bylo znát, že se hraje první "mistrák" jara. Postupně však začal přebírat taktovku zápasu náš tým, a kombinační hrou začal přehrávat domácího soupeře. První náznaky šancí nikdo z našich neproměnil, ale přesto se nám podařilo do poločasu vstřelit 3 góly, kdy 2x skóroval náš kapitán Pepa a jednou Fery. Staro-nová posila Meny si připsala 2 asistence, a to ještě střela Pepana skončila na tyči. A tak se šlo do kabin s vedením 3:0. Nutno podotknout, že průběžné vedení bylo zasloužené, náš tým domácí celek výrazně přehrál.
Do druhé půle domácí tým poslal 2 nové hráče, naopak náš trenér postupně střídal a dával možnost celé střídačce. Hra se v druhé půli vyrovnala, domácí celek byl o mnohem nebezpečnější, ale krom jedné "tutovky", domácích, kterou Píďa vykopl z brankové čáry se domácí celek k šancím nedostal. Naopak Aleš završil z jedné našich útočných akcí skóre na konečných 4:0 pro náš tým. A tak se dokráčelo k důležité výhře za neustálého deště.
Kluci děkujeme, skvělý vstup do sezóny. Zároveň i děkujeme našim fanouškům, kteří nás neváhají jet podpořit i v sychravém počasí.
Příští sobotu zveme všechny naše fanoušky do Žibřidic, kdy od 15:00 přivítáme na našem hřišti Machnín. Ovšem přijďte již dříve, od 12:00 nás čeká zápas mladších žáků s Vescem, a užijte si krásnou fotbalovou sobotu plnou fotbalu.