28052011_Branzez

Work > R2011

ŽIBŘIDICE - BRANŽEŽ  2:0(0:0)
50“ Danczi (Dany), 65“ Drešer (Bůca)
PRO FANOUŠKY - po dvou nevydařených zápasech se naši hráči vrátili ke své hře a opět začali bojovat o každý míč.
Začátek utkání byl pro nás jak z hororu - již 5.minutě  odpískal rozhodčí proti nám penaltu! Naštěstí pro nás, hráč Branžeže důležitou chvíli nezvládl a přestřelil!! To naše hráče ještě více nabudilo a začali postupně přebírat iniciativu - hráče Branžeže téměř k ničemu nepouštěli a sami stříleli ze všech pozic, bohužel žádná z těchto střel se neujala a poločas skončil 0:0.
Druhý poločas pokračoval opět v naší režii - čehož jsme dokázali využít v 50.minutě kdy utekl
Druhý poločas pokračoval opět v naší režii - čehož jsme dokázali využít v 50.minutě kdy utekl DANY a prostřelil brankáře 1:0. V ten moment jsme trochu polevili - Branžež toho využila a její hráči nás začali ohrožovat, ale většina jejich střel šla vedle branky. Vě 65.minutě jsme se opět dostali do útoku a zvýšili na 2:0 - přesně zakončoval BŮCA.
Od této chvíle byl zápas již plně v naší režii a dotáhli jsme ho do vítězného konce.