26092015_Vratislavice - SK Žibřidice

26092015_Vratislavice

Work > Rok2015p

NAPSALI O NÁS:

Ráz prvního poločasu určila hned 2. minuta, kdy si vratislavický Preissler pohrál se čtyřmi bránícími hráči Žibřidic a otevřel skóre. Hosté přehrávali domácí celek v záloze a byli silnější na míči. V 31. minutě Žibřidičtí ztratili balon na útočné polovině po vhazování, hosté podnikli rychlý brejk a na jeho konci byl gól v podání Strausse. Ještě do poločasu se po skrumáži dostal odražený míč k Dunayevskému a ten ho prudkou ranou napálil pod břevno – 0:3. Domácí však nepříznivý stav nesrazil do kolen a v první čtvrthodině druhé půle dokázali snížit na rozdíl jediné branky. Oba góly Žibřidic byly jako přes kopírák. Jak v 47., tak v 58. minutě využil Danczi své rychlosti, uprchl všem pronásledovatelům a zakončil své úniky góly na 1:3 a 2:3. Ve snaze o vyrovnání potom domácí otevřeli hru a z toho těžil v 71. po rychlém brejku Štěpánek, jehož gól na 2:4 v podstatě rozhodl o třech bodech pro Vratislavice.