25092016_Chrastava_B - SK Žibřidice

25092016_Chrastava_B

Work > Rok_2016_podzim

I přesto, že nám stále chybějí zranění či z jiných důvodů hráči, do Chrastavy jel náš tým s šesti náhradníky, kdy poprvé od úvodního kola nastoupil Píďa. Opět se vypravil na zápas autobus, který byl téměř zaplněn, kdy nás jelo podpořit velké množství našich skvělých diváků.

K zápasu: od úvodního hvizdu na nás domácí tým vlétl, výsledkem byla série 4 rohů v krátkém časovém úseku. Nám se nedařilo podržet míč a obrana byla pod velkým náporem domácí chrastavské jedenáctky. V jednom z mála našich útoků se dostal ke střele Meny, ovšem jen těsně minul branku. A pak to nastalo, v rozmezí 3 minut ve 13.-15.minutě zápasu náš tým 3x inkasoval, což byl pro nás velký "očistec". A aby toho nebylo málo, 8 minut nato přidal domácí celek 4.gól. A tak bylo ve 22.minutě víceméně po zápase. Poté se již hra trochu srovnala, dařilo se nám dostávat i na půlku domácích, ale vše bylo dáno i skórem zápasu.
V poločase trenér vystřídal hned 3 hráče, hned na začátku druhé půle šel po krásné přihrávce střídajícího Dana sám na branku Pepa K., ale po skvělém zákroku domácího gólmana svoji šanci neproměnil. Chvilku nato byl nařízen pokutový kop, ke kterému se postavil Meny, ale ani on bohužel neproměnil. Je již na pováženou, že již 4 penalta v řadě se nám nepodařila proměnit. Celá druhá půle se hrála již z povinnosti, na domácích hráčích byla znát lehkost díky vysokému vedení, naopak na nás byla znát křeč, zmar a frustrace z vývoje utkání. Nakonec domácí tým vstřelil 4 minuty před koncem 5.gól a odvážíme si domů nepopulárního "bůra". Soupeři gratulujeme, vrátil nám debakl z posledního jarního kola a je třeba poznamenat že zcela zaslouženě, dnes byla Chrastava výrazně lepším týmem. Ale i to se stává ve fotbale, nevěšme hlavy, nenechme se zlomit jedním nepovedeným zápasem, kluci jistě budou bojovat v dalších zápasech o vítězství.
Hned ve středu 28.9. jedeme do Hrádku, kde se od 16:30 utkáme s místním béčkem. A poněvadž opět budeme vypravovat autobus, prosím naše věrné diváky o podporu, pevně doufám že na nás nezanevřou a kluci je potěší lepším výkonem nežli v Chrastavě.