25082012_Pencin

Work > R2012

ŽIBŘIDICE - PĚNČÍN  1:1 (1:0)         25.08.2012
15“ Dan - 65“
Poprvé v této sezóně nastoupilo naše mužstvo na domácím hřišti, kdy k nám zavítal velmi silný protivník z Pěnčína.
Do utkání jsme šli s cílem odčinit porážku v 1.kole a dokázat, že ze Žibřidic se body snadno neodvážejí.
Bohužel náš tým byl opět oslaben o několik hráčů, a bude tomu tak i nadále. Milanovo zranění je velmi vážné a je ohrožena jeho další fotbalová kariéra.
Samotný zápas byl pro naše mužstvo velmi těžký. Od začátku zápasu hostující tým převzal otěže zápasu a snažil se dobývat naši branku nátlakovou hrou. Ovšem celý náš tým pozorně a poctivě bránil, a naopak hrozil smrtícími protiútoky. V 15.minutě se nám podařilo vsítit vedoucí branku zápasu, kdy jak jinak, nežli po rychlém protiútoku skóroval Dan. I přes územní tlak hostů mělo více brankových příležitostí naše mužstvo, ovšem zvýšit skóre v náš prospěch se nepodařilo.
V druhé půli začali hosté stupňovat tlak, navíc v 60.minutě musel odstoupit Píďa, kdy jeho zraněné koleno již nevydrželo. Záhy náš tým obdržel v 65.minutě vyrovnávací branku, kdy se nám nepodařilo pokrýt centr a odražený balón od tyče hostující hráč lehce hlavičkoval do naší sítě.
Poté Pěnčín vystupňoval svůj tlak, ale nám se díky nadmírné bojovnosti podařilo ubránit remizu 1:1.
Zde patří velký dík celému našemu mužstvu za příkladnou bojovnost.
Zároveň je třeba vyzdvihnout kvalitu soupeře z Pěnčína, který byl lepším a fotbalovějším týmem.
Děkujeme všem našim fanouškům za podporu, a tímto je zveme příští týdne do Doubí, kde naše mužstvo sehraje další utkání v neděli 2.9. od 15 hodin
Sestava: Dave, - David H., Přéma, Píďa(60.Tomáš), Jumbo, - David T., Dan, Pepa, Bůca(75.Jarda K.), Peří, Danny
Rozhodčí: Mengr Jiří