24052014_Camel

Work > Rok 2014

CAMEL JABLONEC ŽIBŘIDICE   1:4 (1:3)     24.05.2014

30“   19“a  40“ Danny, 15“ Pepa, 62“ Kochy

Tak máme za sebou předposlední kolo soutěže. Tentokráte náš tým zavítal do Doubí, kde hraje své zápasy tým CAMELU Jablonec. Důležité v tomto zápase bylo, nepodcenit soupeře, jednalo se o utkání čtvrtého s posledním, s tím že navíc CAMEL nastoupil do utkání v deseti lidech. Náš tým byl naopak téměř kompletní, kdy scházel jen Meny, Čáp, Peky a Buffon. Od úvodu byla jasná taktika domácích, hra na ofsajd-systém a rychlé protiútoky. Ovšem domácím se ne vždy nás podařilo nachytat a tak to bylo většinou únik našeho hráče na brankáře. V první půli se nám takto podařilo vstřelit 3 góly, kdy 2x skóroval Danny a jednou Pepa K. I domácím se však po rychlém brejku podařilo vstřelit čestný gól, a korigovat skóre na 3:1. A tak skončil i poločas, v kterém vyměnil trenér oba beky. Do druhé půle nastoupil domácí tým jen v devíti hráčích, a zápas se spíše jen dohrával. V druhé půli byl poprvé v sezóně střídán Danny, což bylo střídání za odměnu, neb v tomto zápase dosáhl mety 100 gólů v soutěžních zápasech. A navíc rovnou načal druhou stovku 101 gólem a věříme, že za 3 roky bude slavit dvoustovku.
Danny GRATULUJEME!!!
Nakonec se podařilo uzavřít skóre na konečných 4:1 Kochymu, který krásně zavěsil střelou ze střední vzdálenosti. Utkání se dohrálo v přátelském duchu, a je potřeba smeknout před domácím týmem, který bojoval i v početním oslabení.
Závěrem si dovolujeme pozvat všechny naše fanoušky v sobotu na naše hřiště, kde v závěrečném kole přivítáme tým Hrádku "C", dřívějších Václavic. Budeme se snažit v tomto utkání uhájit konečnou 4.příčku.
Sestava: Dave -  David(45. Jumbo), Kochy, Píďa, Bůca(45. Tomáš) Kůča, Péřa, Fery, Dan Pepa, Danny(65. Jarda)
Rozhodčí: Frýda
Střely na branku: 1:3(1:2) + góly
Střely mimo: 3:6(2:4)
Rohy: 4:5(2:2)
Fauly: 4:8(3:2)