23052015_Vesec - SK Žibřidice

23052015_Vesec

Work > Rok2015j

ŽIBŘIDICE – VESEC              5:2 (3:0)                                                    23.05.2015

19“ Fery, 26“ Pepa, 40“, 85“ a 88“ Danny - 64“, 67“

A máme další zápas za sebou. V sobotu se hrál v Žibřidicích tahák kola, kdy se utkal první tým s druhým, tedy náš domácí celek s Vescem. Tentokráte nám chyběl David T. a Dominik.
Samotný zápas začal mírnou herní převahou soupeře, kdy byla znát na kopačkách našich hráčů nervozita, však se hrálo o hodně, dá se říct o vše. Ovšem náš tým pozorně bránil a hostující nepouštěl k vyložené šanci. I náš celek se pokoušel útočit a po jedné z našich akcí se nejlépe ve skrumáži před soupeřovou brankou orientoval Fery a otevřel skóre v náš prospěch. Záhy nato se podařilo skórovat našemu kapitánovi Pepovi. Poté se hostující tým dožadoval penalty, kdy si náš hráč nastřelil ruku, ovšem rozhodčí nepískal. Navíc se při jedné z hostujících útočných akcí zaskvěl náš brankář a skvělým reflexivním zákrokem náš tým podržel. Naopak našim klukům se podařilo před koncem půle skórovat potřetí, kdy skóroval Danny. Hostující tým se výrazně zlobil, neboť se domníval, že se jednalo o ofsajd. A tak se šlo do kabin za stavu 3:0 pro domácí.
Jak se dalo očekávat, hostující tým z Vesce postupně otvíral hru a snažil se vrátit do zápasu. Což se mu podařilo, kdy po jedné z akcí korigoval skóre na 3:1. Ve 20.minutě druhé půle šel náš tým po vyloučení Patrika do deseti. A navíc po nařízeném trestném kopu skóroval hostující kapitán. A tak nás čekalo horkých 30 minut, zde však hodně pomohl náš 12 hráč, naši skvělý fandové. J Hostující celek se snažil urputně dobývat naši branku, ale bojovnost a nasazení našich kluků byla na samotné hranici, každý z kluků nechal na hřišti srdce a to rozhodlo. Navíc jak otevřel hostující celek obranu, využil toho náš ostrostřelec Danny a 2 góly a dosažením druhého hattricku v řadě zlomil odpor soupeře. Zápas nakonec skončil naší výhrou 5:2.
Musíme říci, že velké množství fanoušků jistě nelitovalo, hrál se úžasný zápas plný nasazení, gólů, emocí a vynikajících individuálních výkonů hráčů. Dnes však vyhrál bojovnější tým, který hrál srdcem za skvělé podpory našich fanoušků.
Kluci DĚKUJEME!!!, úžasný zápas a skvělý kolektivní výkon. J
Sezóna však ještě nekončí, musíme se připravit na další zápas, kdy příští neděli zajíždíme do Rozstání. Věříme, že nás přijedete podpořit.

Sestava: Dave -  Patrik, Přéma, Píďa, Kochy – Tomáš (67.Dan), Meny, Fery, Kůča (90.Bůca) – Pepa, Danny

Rozhodčí: Stýbal

Střely na branku: 7:6(6:2) + góly

Střely mimo: 7:6(5:4)

Rohy: 6:5(4:4)

Fauly: 11:9(6:5)