22082015_Jablonné - SK Žibřidice

22082015_Jablonné

Work > Rok2015p

NAPSALI O NÁS:
 V prvním poločase rušného utkání sice dávali góly jen domácí, ale do kabin se šlo za stavu 2:1. Nejprve v 12. minutě unikl po levém křídle Nešvera, jeho střelu brankář D. Peřina vyrazil a Černý dorazil do sítě. Ve 20. si domácí Vejskrab ve snaze odvrátit balon nešťastně srazil střelu směrem ke své brance, Rýdl už nestačil reagovat a bylo srovnáno. Historicky první gól Žibřidic v okresním přeboru byl tedy vlastní soupeře. V 27. využili domácí nedorozumění v obraně soupeře a Černý znovu dostal Jablonné do vedení.
O poločase se Žibřidicím povedlo střídání, když jejich nový hráč Jaček hned v 47. minutě vyrovnal na 2:2. V 55. mohlo Jablonné znovu vést, jenže Vít Šimon sám před brankou byl příliš zbrklý. Hosté pak svůj sympatický výkon po vydařeném protiútoku přetavili ve vedení zásluhou Dancziho – 2:3. V 80. se Kovalev nejleépe orientoval před žibřidickou brankou a bylo opět vyrovnáno – 3:3. Gólovým hodům však ještě nebyl konec – Kučera v 88. nečekanou střelou z rohu velkého vápně rozvlnil domácí síť a zdálo se, že nováček si senzačně odveze tři body. Proti ale byl domácí hrdina Martin Černý, jenž v 90. využil hrubky hostující obrany a svým třetím gólem v zápase upravil na konečných 4:4.