Work > R2013

BRANŽEŽ – ŽIBŘIDICE  1:2 (1:1)          20.04.2013
14“ – 10“ Danny, 70“Pepa
Sestava: Dave - David T., Peří, Píďa, Milan, – Dan(88.Jarda F.) Honza(60.Kuba), Bůca(85.Jarda K.), Fery, Pepa, -  Danny
V dalším kole jarní části soutěže zavítal náš tým na půdu soupeře. Krom Kochyho se náš tým sešel v plném složení, z toho důvodu nechal trenér na tribuně Pepu Č., aby si doléčil zranění.
Do utkání se šlo s cílem potvrdit roli favorita na půdě posledního celku soutěže.
Již od úvodu bylo jasné, jak bude probíhat hra. Domácí tým po celý zápas spoléhal na brejky a odkopávané míče, s tím že bránil v 9 až 10 lidech. Tudíž to bylo o tom, jak se podaří našemu týmu překonat zhuštěnou domácí obranu. Navíc hřiště bylo velmi nekvalitní, což neprospívalo kombinaci, kdy bylo na naší straně velké množství zkažených přihrávek.
Jak bylo řečeno, od začátku náš tým měl výraznou územní převahu, nicméně již v 5.minutě se podařil domácím brejk a zazvonilo naše břevno. Ovšem v 10.minutě se nám podařilo proměnit jeden z našich útoků a Danny nekompromisně zavěsil. Bohužel hned ve 14.minutě se domácím podařil brejk a domácí útočník využil menší chybky našeho gólmana a se štěstím skóroval. Je třeba říci, že Dave tuto chybu odčinil záhy, kdy vykryl 2 nebezpečné střely domácích. Náš tým se nadále se snažil o dobývání domácí branky, ovšem vstřelit gól se nám již v první půli nepodařilo.
Do druhé půle šel náš tým s cílem zlomit utkání v náš prospěch. Druhá půle byla již jen o dobývání domácí branky, což se nakonec podařilo našemu kapitánovi Pepovi, který po individuální akci vstřelil v 70.minutě vítězný gól(již 2. v řadě). V 75.minutě rozhodčí nařídil proti domácím pokutový kop, bohužel Píďa poprvé v soutěžním zápase penaltu neproměnil. A tak nakonec zůstal konečný stav 2:1.
Kluci děkujeme za vítězství, ale všichni víme, že se nejednalo o pěkný fotbalový zážitek a mnoho hráčů nepodalo zrovna ideální výkon.
3 body se počítají a díky tomu náš tým natáhnul vítěznou sérii již na 4 utkání v řadě.
Všichni jsme rádi, že máme toto utkání za sebou, je důležité že máme vítězství a zvláště nikdo nebyl zraněn, neboť některé zákroky domácích můžeme hodnotit leda slovy likvidační, v čemž vynikal zvláště levý bek domácích, který nakonec v závěru druhé půle udeřil Dannyho pěstí do obličeje. S podivem to nechal pan rozhodčí Kubát bez povšimnutí. Je škoda, že si někteří rozhodčí nedokážou uvědomit, že jejich prvotním cílem rozhodování v této soutěži by měla být ochrana zdraví hráčů, musejí přeci živit rodiny a chodit do zaměstnání, nikoli být na nemocenské, když si jdou zahrát fotbal pro radost. Vždyť se jedná o táty od rodin, kteří hrají fotbal pro zábavu, a budou-li připouštěny hrubé fauly bez karetního potrestání, budeme brzy svědky nepříjemného zranění. Bohužel, na to někteří rozhodčí zapomínají a chtějí mít "klid"...
Tímto zveme všechny naše fanoušky v sobotu 27.4.2013 na naše hřiště, kdy přivítáme od 15:00 Chrastavské béčko.
Rozhodčí: Kubát
Střely na branku: 4:8 (3:3) + góly
Střely mimo: 8:15 (4:10)
Rohy: 1:2 (0:0)
Fauly: 12:10 (7:7)